YÜKSEK TİCARETLİ

YÜKSEK TİCARETLİ KADINLAR YEMEĞİ 29.05.2014

31 Mayıs 2014

YÜKSEK TİCARETLİ,AKADEMİLİ,MARMARALI KADINLAR LOKALİMİZDE 29 MAYIS 2014 TARİHİNDE  DÜZENLENEN YEMEKTE BİRARAYA GELDİLER.

Yüksek Ticaretliler Lokalinde düzenlenen yemekli toplantıya Yüksek Ticaret-Sultanahmet Akademi-ŞişliSiyasal-Galatasaray İşletme-Aksaray İktisat-Maliye Muhasebe-Marmara İİBF Mezunu kadın okuldaşlarımız katıldılar.

Toplantıda bulunan arkadaşlarımız  tanışma , yardımlaşma ve dayanışmayı ön plana çıkartan konuşmalar yaptılar. Sıcak bir sohbet ortamında geçen yemek sonrası ise,eğitmen eşliğinde Sosyal Etkinlikler Komisyonunun  alt başlıklarından Latin Danslarının provası yapıldı.Kadın Üyelerimiz  ayrılırken birlikteliğin ve beraberliğin önemi üzerine durup,toplantının verimli geçtiğini ifade ederek ,eylülden itibaren ayda bir buluşmayı kararlaştırdılar.

Davete katılan Tüm Kadın üye ve mezunlarımız ile düzenleme Komitesi üyeleri;Uğur KOPUZ,Nursen BABACAN,Afet ÖZYURT,Nurper BOZOK,Ceyda TÜFEKÇİ,Zerrin KARAUĞUZ,Semiha SEVİMSOY,Gülser TURHAN ŞİMŞEK,Diyar ÇAVDAR,Şebnem ADALI’ya gayretlerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.