YÜKSEK TİCARETLİ

ÜYEMİZ NEVZAT PAMUKÇU ZİYARETİ 27.10.2014

6 Kasım 2014

ÜYEMİZ MALİ MÜŞAVİR NEVZAT PAMUKÇU’YU ZİYARET ETTİK.

Okulumuz Mezunu ve Derneğimiz üyesi Mali Müşavir Sayın Nevzat PAMUKÇU’yu 27 Ekim 2014 tarihinde Bahçelievler’de bulunan ofisinde ziyaret ettik. Sayın Pamukçu aynı zaman da bir eğitimci.Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda öğretim üyeliği yanında İSMMMO ‘da Eğitmenlerle eğitim projesinin de mimarlarından.Kendisine Derneğimizin faaliyetleri ve hedefleri konusunda bilgilendirmelerde bulunduk..17 Ocak 2014 de The Marmara’da düzenlenecek olan Yüksek Ticaretliler Balosu davetimizi kabul ederek memnuniyetle katılacağını ifade etti.Ziyareti Genel Başkanımız Hikmet KABUK ile üyemiz Sayın Çetin ERGÜDEN birlikte gerçekleştirdi..İlgileri ve destekleri için Sayın PAMUKÇU’ya teşekkür ederiz.

NEVZAT PAMUKÇU HAKKINDA…

1956 yılında Çorlu’da doğan Nevzat Pamukçu, evli ve iki çocuk babasıdır.Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olup, 1975 yılından beri Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak mesleğini icra etmektedir.

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda “Eğitmenlerle Eğitim” projesinde 1998 yılından itibaren eğitmen olarak görev almaktadır ve TESMER İstanbul Şube Başkan Yardımcısıdır..Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda 2002 yılından itibaren öğretim görevlisi olarak da çalışan Nevzat Pamukçu’ nun, mesleki alanda bir kitabı ve çeşitli konularda yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır.

Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği üyesi olup, bir dönem İSMMMO’ da Eminönü İlçe Temsilciliği ve MMBD Eminönü Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

Nevzat PAMUKÇU, 2008 Takvim Yılından itibaren denetim hizmetlerini de içerecek şekilde ÇİZGİ BAĞIMSIZ DENETİM ve SMMM LTD. ŞTİ. unvanılı şirketi  ile faaliyetlerine devam etmektedir.