YÜKSEK TİCARETLİ

SİYASAL BİLGİLER FAK. ZİYARETİ 13.05.2014

14 Mayıs 2014

DERNEĞİMİZ YÖNETİCİLERİ 13.05.2014 TARİHİNDE SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ DEKANI SAYIN PROF.DR.RECEP BOZLAĞAN’I ZİYARET ETİLER.

Derneğimiz Yöneticileri Genel Başkan Saffet AÇIKGÖZ,Genel Başkan Yardımcısı Nuri USANMAZ ve İstanbul Şubesi Başkanı Hayrettin ERYILMAZ Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne giderek  Dekanımız Prof.Dr.Recep BOZLAĞAN ile 21.Haziran.2014 tarihinde düzenlenecek olan “MEZUNLAR BULUŞUYOR” etkinliğinin detaylarını görüştüler.Bilindiği gibi bu yıl Mezun Buluşması sırası Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde ve  Anadoluhisarı Yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Görüşmede; önümüzdeki dönemde Fakülte ve Dernek işbirliği ile  “YEREL YÖNETİM MALİYESİ VE YEREL VERGİLENDİRME” Konulu bilimsel bir sempozyum düzenlenmesi gündeme geldi ve çalışmalara başlama kararı verildi.

YEREL YÖNETİMLER BÖLÜMÜ Türkiye’de bir ilk olarak Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde 12 Aralık 2012 tarihinde kurulmuştur.Sayın BOZLAĞAN’ın ifade ettiği gibi önümüzdeki yıllarada birçok Belediyede mezunlarımızı görebileceğiz.