YÜKSEK TİCARETLİ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ

3 Eylül 2021
Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi 2019-2020 ve 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemleri Mezuniyet törenleri 03.09.2021 Cuma günü Saat.18.00-21.00 arası Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Kampüsü Stadyumu’nda yapıldı.
Mezuniyet törenine Genel Başkan Mustafa Karsavuran ,Genel Sayman Haluk Gülsoy, İstanbul Şube Başkanı Ömer Faruk Gürpınar , İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı Başkan Yardımcısı Mustafa Harputluoğlu , İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı Sekreteri Süleyman Karadağ ,üyelerimiz Selim Halim Yalın ve Ayşe Müge Gerdan katıldılar.
Tören öğrenci ve Öğretim üyeleri geçişi ile başladı. Ardından İstiklal Marşı okunarak saygı duruşunda bulunuldu.
2019-2020 ve 2020-2021 birincisi öğrencilerin konuşmasından sonra ; Derneğimiz adına Genel Başkanımız Mustafa Karsavuran, Nihat Sayar Vakfı adına Prof.Dr.Cemal İbiş ve İşletme Fakültesi adına Dekan Prof.Dr.Hakan Yıldırım birer konuşma yaptılar.
Dereceye giren öğrencilere ve sporculara plaket ve hediyeleri İşletme Fakültesi Dekanı, hocalarımız ve yöneticilerimiz tarafından verildi.
Daha sonra ;Mezuniyet Törenine katkıları nedeniyle Derneğimiz adına Genel Başkanımız Mustafa Karsavuran’a ve Nihat Sayar Vakfı Başkanı Prof. Dr. Cemal İbiş’e plaket takdim edildi.
Yemin ve Kep atma töreninin ardından ,müzik grubunun dinletisiyle gece sona erdi.