YÜKSEK TİCARETLİ

MALİ TABLOLAR ANALİZİ EĞİTİMİ 8-9-15-16 ARALIK 2014

28 Kasım 2014

ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK OLARAK DÜZENLENEN MALİ TABLOLAR ANALİZİ EĞİTİMİ  TAMAMLANDI…

Derneğimiz ve İstivak Vakfı tarafından ortaklaşa planlanan “MALİ TABLOLAR ANALİZİ EĞİTİMİ”   8-9-15-16 Aralık 2014 tarihlerinde gerçekleştirildi.Eğitmenliğini İş Bankası Malil Tahlil Eski Müdürlerinden Mali Tablolar Analizleri konusunda Eğiticilerin Eğitmeni  Sayın Aliye ŞAHAN’ın üstlendiği bu çalışma dört günde tamamlandı. Derneğimiz Eğitim Komisyonu tarafından düzenlenen ve Öğrencilerimize yönelik olarak hazırlanan bu eğitim gelecekte Yönetici adaylı kariyer yapacak gençlerimizi hayata hazırlamayı amaçlıyor.Bu yıl ikicisi yapılan eğitime, Marmara üniversitesi İşletme ve İktisat Fakültesi 3.ve 4.sınıf öğrencilerinden katılımlar oldu.

Eğitim Komisyonu Başkanı Sevcan DURUKANOĞLU,Kadın Komisyonu Başkanı Uğur KOPUZ,İSTİVAK Başkanı Nazım TOPAL ve İstanbul Şubesi Başkanı Hayrettin ERYILMAZ ile Eğitimenimiz Aliye ŞAHAN’ın konuşmalarının ardından, yapılan bir törenle başarılı olan öğrencilerimize Sertifikaları  teslim edildi.

Başta Eğitim Komisyonu üyelerimiz olmak üzere bu çalışmalara katılan,destek ve emek veren arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.