YÜKSEK TİCARETLİ

KİŞİSEL GEL.EĞT.SEM.İKTİSAT FAK.30.04.2014

29 Nisan 2014

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ’NDE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM SEMİNERİ (VÜCUT DİLİ) SEMİNERİ 30 NİSAN 2014 TARİHİNDE YAPILDI.

Derneğimizin düzenlediği ve Ekonometri Kulübü’nün desteklediği Eğitmen Zafer YILMAZ tarafından verilen Kişisel Gelişim Eğitim Seminerleri kapsamında “DEDEN DİLİ” konulu seminer öğrencilerimizin katılımıyla 30 Nisan 2014 günü marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinde yapıldı.

Seminerler; öğrencilerimizin iş hayatına hazırlık aşamasında ve iş başvurularında insan ilişkilerinde olumlu davranışlar kazanmasını amaçlıyor.

Katılan öğrencilerin Sertifikaları Derneğimiz İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ,Başkan Yardımcısı Ceyda TÜFEKÇİ,Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Nurper BOZOK ve İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı (İSTİVAK) Yönetim Kurulu Başkanı Nazım TOPAL tarafından takdim edildi.

Etkinlikte aktif olarak çalışan Ekonometri Kulübü Başkanı Doğukan Süzer ve Yönetim Kurulu Üyelerine,Eğitmen Zafer YILMAZ’a  ve Şebnem ADALI’ya derneğimiz adına teşekkür ederiz.