YÜKSEK TİCARETLİ

İSTANBUL ŞUB.GENEL KURULU YAPILDI 10.05.2014

13 Mayıs 2014

İSTANBUL ŞUBESİ 40. OLAĞAN KONGRESİNİ 10 MAYIS 2014 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ…


İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi 40.Olağan Genel Kurulu 10 Mayıs 2014 Cumartesi günü Dernek Onursal Başkanı Yüksel Çengel’in divan başkanlığında gerçekleştirildi…

Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi 40. Olağan Genel Kurulu 10 Mayıs 2014 Cumartesi günü Saat:13.00-17.00 arasında, İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu’nda önceden belirlenmiş gündem çerçevesinde yapıldı.

Açılış konuşmasını İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz’ın yaptığı Kongrede; İSMMO  Başkan Yardımcısı  Turgay Kanarya, TÜRMOB  Denetim Kurulu Başkanı Nazım Anıl, Ankara Şubesi Başkanı Davut Özdemir, Sosyal Demokrasi Vakfı yönetim kurulu üyesi Salih Zeki Durmuşoğlu birer protokol konuşması yaptılar.

Protokol konuşmalarından sonra İstanbul Şube Başkan Yardımcısı Ceyda Tüfekçi  Faaliyet Raporunu,Özkan Erserim Bilanço ve Gelir tablosu raporları ile bütçeyi, Şükrü Yılmaz ise Denetleme Kurulu raporunu  sundular. Kongrede İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Erat ise tüzük değişikliği çalışmaları hakkında üyelere bilgilendirmelerde bulundu.

Divan Başkanı Yüksel Çengel raporlar üzerinde görüş bildirmek isteyen üyelerden  Zehra Tan ve Turgut Arığ’a söz verdi.

Eski başkanlardan Dr. Saygun Gürpınar, Mezunlar Derneği Genel Merkez Başkanı Saffet Açıkgöz ve Marmara Üniversitesi Mezunları Derneği Başkanı ve Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkan yardımcısı Sabri Tümer son konuşmaları yaptılar. 

İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi Mezunları İİBF mezunları Derneği İstanbul Şubesinin 40. Olağan Genel Kurulu’nda  Hayrettin Eryılmaz’ın başkanlığındaki liste’nin ve genel merkez kongre delegelerinin seçimi yapıldı.