YÜKSEK TİCARETLİ

İŞLETME FAK.ORYANTASYON GÜNLERİ 24.09.2014

25 Eylül 2014

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ  YENİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI DÜZENLEDİ.

24.09.2014 tarihinde Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Bahçelievler Yerleşkesinde  2014-2015 dönemi için yeni kaydolan öğrencilerine oryantasyon programı düzenlenmiştir.Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanımız Prof.Dr.Ercan GEGEZ,Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Gülpınar KELEMCİ,Yrd.Doç.Dr.M. Volkan TÜRKER,Bölüm Başkanları,Erasmus Koordinatörü,Fakülte öğrenci temsilcisilerinin ve kulüplerin hazır bulunduğu,bu etkinliğe Genel Başkanımız Hikmet KABUK ve İstanbul Şubesi Başkanımız Hayrettin ERYILMAZ ile Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Komisyonu Başkanı Sevcan DURUKANOĞLU da katılarak,öğrencilere derneğimizle ilgili sunum ve bilgilendirme yapmışlardır.

Sabah ilk bölümde Almanca İşletme ve Almanca İşletme İnformatiği öğrencilerine,öğleden sonraki oturumda ise  İngilizce ve Türkçe İşletme bölümü öğrencilerine sunum yapılmıştır.Bu programda öğrencilere ; Mevzuat bilgileri ,okulun spor olanakları,sosyal ve kültürel faaliyetler,kulüp etkinlikleri,ders geçme ve not alma gibi tüm bilgiler aktarılırken Mezunlar Derneği ve İSTİVAK Vakfı tanıtılmıştır..

Oldukça neşeli ve verimli geçen Oryantasyon programı aynı gün tamamlanmıştır.Derneğimizi davet ederek tanıtım olanağı sağlayan Dekanımız Prof.Dr. Ercan GEGEZ  başta olmak üzere,Dekan yardımcılarına ,Bölüm Başkanlarına ve  katkıda bulunan tüm öğretim üyeleri ile camiamız mensuplarına teşekkür eder,Başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini temenni ederiz.