YÜKSEK TİCARETLİ

İŞLETME FAK.KUR.YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ 17-21 MART

25 Mart 2014

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ 17 -21 MART 2014 TARİHLERİ ARASINDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLADI.

Derneğimizin desteklediği ve üyelerimizin de katıldığı Programlar Bahçelievler yerleşkesinde yapıldı ve 5 gün sürdü.

Kuruluş Yıldönümü etkinliklerinin ilk gününde 17 mart tarihinde Altıparmak Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Özen ALTIPARMAK ile Tenis, Eskrim, Dağcılık Spor Kulübü Eğitmenlerinin ve Sporcularının sunumları ile renk kattı…

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Günü Töreni gerçekleştirildi… Aynı gün içinde “Fark Yaratanlar” panelisti, Sinema Eleştirmeni, Gazeteci, Yazar, Mimar, SİYAD Onursal Başkanı Sayın Atilla DORSAY İşletme Fakültesindeydi.

19 Mart tarihinde Kuruluş Yıldönümü Ana Programımız Gerçekleştirildi… Rektörümüz Prof.Dr.Zafer GÜL , Derneğimiz Genel Başkanı Saffet AÇIKGÖZ’ün de birer konuşma yaptığı törende Önceki Dönem Dekanlarımıza  ve Genel Başkanımız Saffet AÇIKGÖZ’e şükran plaketleri takdim edildi… Okulumuzun 1943 yılı mezunu Sayın Nejat Basmacı bizlerleydi… 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılında Bölüm Birincisi olan mezunlarımıza Bölüm Başkanlarımız tarafından birer başarı plaketi verildi… Fakültemiz öğrencilerinin müzik dinletisi çok büyük beğeni topladı.
Solistler: Ebru Tanrıkulu ve Lela Bekirishi Vokalde: Erva Bayrak ve Kaan Çağrı Kadıoğlu Gitar: Mustafa Akgül ve Faruk Mollaoğlu.

Aynı gün Fark Yaratanlar Panelistimiz, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Adnan POLAT 19 Mart 2014 tarihinde okulumuzdaydı.

20 Mart tarihinde ise Oyuncu, Sunucu, Yapımcı, Komedyen ve Seslendirme Sanatçısı Sayın Mehmet Eli ERBİL ile Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu Sayın Tarık ÜNLÜOĞLU Fark Yaratanlar Panelinin beşincisinde öğrencilerimiz ile buluştu…

Etkinliğin son gününde Kariyer Söyleşileri kapsamında İçil Eğitim ve Danışmanlık Stratejik Pazarlama Danışmanı Sayın Mustafa İÇİL öğrencilerimizle buluştu. Aynı gün içinde, Kariyer Söyleşileri kapsamında Secret CV İnsan Kaynakları Yöneticisi Sayın Erim HISIM öğrencilerimize keyifli bir sunum yaptı.

Başta Dekanımız Prof.Dr.Ercan GEGEZ,Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Gülpınar KELEMCİ , Yrd.Doç.Dr.Volkan TÜRKER olmak üzere Bölüm Başkanları,Öğretim Üyeleri,Öğrenciler ve Mezunlarımızı kutlar,başarılarının devamını dileriz.

ETKİNLİK RESİMLERİNİ AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…