YÜKSEK TİCARETLİ

İKTİSAT FAK.KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM SEMİNERİ

4 Mayıs 2013

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ’NDE  YAPILAN “KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERLERİ “ 30.04.2013 ve 02.05.2013 TARİHLERİNDE TAMAMLANDI…

Kişisel Gelişim Uzmanı Zafer YILMAZ tarafından eğitimi verilen ve 130.Kuruluş Yılı Etkinlikleri kapsamında  okullarda başlatılan “İSTANBUL YÜKSEK TİCARETLİLER VAKFI VE MEZUNLAR DERNEĞİ’NDEN GENÇLERE HAYATA HAZIRLIKTA EĞİTİM KATKISI”  başlıklı seminerlerin İktisat Fakültesindeki bölümü tamamlandı.

SEMİNERLERİN BAŞLICA KONULARI;

Kişisel İmaj

Vücut Dili

Diksiyon

İletişim Tekniği           

olarak belirlenerek,öğrencilere sunuldu. Katılımcı öğrencilere verilmek üzere  “Kişisel Gelişim Eğitim Sertifikası” hazırlatılmıştır.

İktisat Fakültesi Dekanlığı,Mezunlar Derneği,Yüksek Ticaretliler Vakfı,İktisat Kulübü başta olmak üzere öğrenci kulüplerinin işbirliği ile gerçekleştirilen ve ilgi ile izlenen programlarda ;Yönetim Kurullarından İstanbul Şubesini temsilen Hayrettin ERYILMAZ,Nurper BOZOK,İhsan KARAUĞUZ Yüksek Ticaretliler Vakfı’nı temsilen  Burhan Sayan ve İbrahim KOP görevli olarak bulundular.

Başarılı Eğitimci Kişisel Gelişim Uzmanı Sayın  Zafer YILMAZ’a ,İktisat Kulübü Başkanı Ezgi Soysal’a, görevli Dernek ve Vakıf  Yönetim Kurulu Üyelerine ,tüm destekçilere , katılımcı öğrenci arkadaşlarımıza ve organizasyonu başından beri  takip edip yürüten Şebnem ADALI ‘ya teşekkür ederiz.