YÜKSEK TİCARETLİ

GENÇ YÖNETİCİ VE LİDERLİK EĞİTİMİ 30.04.2015

19 Nisan 2015

DERNEĞİMİZ TARAFINDAN BU YIL 11.CİSİ DÜZENLEN GENÇ YÖNETİCİ VE LİDERLİK EĞİTİMLERİ DR.SAYGUN GÜRPINAR’IN KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE BAŞLADI.

Sayın Dr.Saygun GÜRPINAR koordinatörlüğünde Derneğimiz tarafından düzenlenen ” GENÇ YÖNETİCİ VE LİDERLİK EĞİTİMLERİ “ 30 Nisan perşembe günü Saat : 14.00 de Yüksek Ticaretliler Lokalinde (LOKAL PERA) başladı.30 Nisan 2015 ve 2-3-7-8-9-10  Mayıs 2015  tarihlerinde yapılacak ve toplam 7 gün sürecek olan eğitimlere 3. ve 4.sınıf öğrencileri kabul ediliyor.Eğitim sertifikalı olup,başarılı olanlara 16 Mayıs 2015 günü yapılacak törenle belgeleri takdim edilecektir.

GENÇ YÖNETİCİ VE LİDERLİK EĞİTİMİNDE İŞLENEN KONU BAŞLIKLARI

BİREY ; Bireyi tanıma-Kişilik ,karakter,mizaç ,huy,davranış-Davranış Yapıları-Tanımlar ve teoriler-Bireysel ve Toplumsal İlişkiler…

YÖNETİM ; Yönetim,yönetici ve işletme fonksiyonları,Kurum kuruluş yapılara,Yardımcı işlemler(İletişim,Bilgi İşlem,Zaman yönetimi,Toplam kalite sistemleri,Denetim sistemleri-Müfettişlik,Yeni meslekler,nezaket kuralları,sunum yapma,rapor,yazım sistemleri…

LİDERLİK; Tanım ve tarifler-Liderlik özellikleri-Liderlik şekilleri ve prensipleri-Liderlik ve örgütsel  kültür-Liderliği besleyen davranışlar,kaynaklar-Davranış şekilleri….

EĞİTİM VERECEK ÖĞRETİM ÜYELERİ

Yrd.Doç.Dr.Saygun GÜRPINAR (Eğitim Koordinatörü)

Prof.Dr.Zeki AKSAN  (İşletme- Strateji)

Prof.Dr.Arman Tevfik TEKSİN (Finans-Muhasebe)

Prof.Dr.Önder ÖZKAZANÇ (Ekonomi)

Yrd.Doç.Dr.Özlem ATAN (İşletme-Yönetim –Organizasyon)

Yrd.Doç.Dr.Sezer Cihan GÜNAYDIN (Sosyal Psikoloji)

Ali GÜNŞAR  (Uluslararası Ticaret)