YÜKSEK TİCARETLİ

ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMİ SİY.BİL.FAK.25.12.2014

18 Aralık 2014

MARMARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ’NDE ETKİLİ İLETİŞİM  EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

Öğrenci arkadaşlarımızı okul sonrası hayata hazırlamaya yardımcı olmak amacıyla organize edilen, Kişisel Gelişim Eğitim Seminerleri kapsamındaki  “ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMİ” Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde  25.12.2014  tarihinde gerçekleştirildi.

Öğrenci Konseyi Başkanı Hakan AKMANLAR’ın açılış konuşmasının ardından İSTİVAK Vakfı Başkanı Nazım TOPAL ile İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ öğrenci arkadaşlarımıza Derneğimizi ve Vakfımızı tanıtan kısa bir konuşma yaptılar.

Eğitmenliğini  ZAFER YILMAZ’ın üstlendiği Seminerleri Derneğimiz Eğitim Komisyonu düzenliyor.Eğitim Çalışması  Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğrenci Kulüpleri,Bölüm ve Okul Temsilcileri ile ortaklaşa programlandı.Oldukça yüksek bir katılımın sağlandığı Etkinlikte Derneğimiz adına Eğitim Komisyonu Başkanı Sevcan DURUKANOĞLU ile Yönetim Kurulu Üyesi Nurper BOZOK  da  hazır bulundular.

Her iki gün de eğitime katılan öğrencilerimize Katılım sertifikaları hemen teslim edildi.

Başta Okul temsilcisi ve Konseyi Başkanı Hakan AKMANLAR  ile Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Kulübü  başkanı Merve İNCE olmak üzere destek veren tüm öğrenci kulüplerine ve destek veren -katılan öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.