YÜKSEK TİCARETLİ

ANKARA ŞUBESİ YÜK.TİC.BALOSU 24.01.2015

9 Ocak 2015

ANKARA ŞUBESİ YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU 24 OCAK 2015 CUMARTESİ GÜNÜ BEST OTELDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Marmara Üniversitesinin 132′inci, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği’nin 79‘uncu kuruluş yıldönümü 24 Ocak 2015 tarihinde Ankara Best Otel’de  “132. YIL GELENEKSEL KURULUŞ YILDÖNÜMÜ BALOSU” ile kutlandı.

Derneğimiz Genel Başkanı Hikmet KABUK, İstanbul Şubesi Başkanı Hayrettin ERYILMAZ ile TÜRMOB Genel Sekreteri Yücel AKDEMİR, TÜRMOB Denetim Kurulu Başkanı Nazım ANIL, TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Mehmet EREN, Bilirkişiler ve Hakemler Derneği Genel Başkanı Atilla İNAN, A.S.M.M.M.O. Yöneticileri, Mali Müşavirler Denetçiler Eğitim Derneği Yöneticileri,  Atatürkçü Düşünce Derneği Çankaya Şb. Başkanı, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Derneğimiz Onur Üyesi Prof.Dr.Aziz KONUKMAN, ın da bulunduğu baloya, çok sayıda mezun ve konuğumuz katılmışlardır.

Ankara Şubesi Başkanı Davut ÖZDEMİR açılış konuşmasıyla başlayan Balo’da, sırasıyla İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ, Türmob Genel Sekreteri Yücel AKDEMİR ve Derneğimiz Genel Başkanı Hikmet KABUK günün anlamını ifade etmek üzere katılımcılara hitap ettiler.

Baloda, Mezuniyetlerinin 60. Yılını dolduran üyelerimiz Suat ÇETİN ve Ayhan ARSLANOĞLU,na birer plaket takdim edilmiş olup,  plaketleri geceye konuğumuz olarak katılan Fakültemiz öğrencileri sunmuşlardır.

 Bu anlamlı gecede üye ve konuklarımız oldukça eğlenme ve sohbet etme imkanı bulmuşlardır.