YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU 19.1.2013 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU 19.1.2013 26.01.2013 16:11
YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU 19.1.2013

Okulumuzun 130. Yıl Geleneksel Kuruluş Yıldönümü Balosu 19 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirildi.

Okulumuzun 130′uncu, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği’nin 77‘nci kuruluş yıldönümü 19 Ocak 2013 tarihinde Sheraton İstanbul Otel’de düzenlenen “130. YIL GELENEKSEL KURULUŞ YILDÖNÜMÜ BALOSU” ile kutlandı.

Üniversitemiz Rektörü Sn. Prof. Dr. M. Zafer GÜL’ün de şeref konuğu olarak katıldığı gecede, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. A. Ercan GEGEZ, Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Şahamet BÜLBÜL, Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı Sn. Doç. Dr. Nail YILMAZ, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Hayrettin ERYILMAZ , Genel Başkanı Sn. Saffet AÇIKGÖZ, İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı Başkanı Nazım TOPAL ve Marmara Üniversitesi Mezunlar Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn. Sabri TÜMER birer konuşma yaptı. Törenin kapanış konuşmasını Üniversitemiz Rektörü Sn. Prof. Dr. M. Zafer GÜL yaptı.
Okulumuzun yöneticileri, akademisyenleri ile eski mezunlarının biraraya geldiği gecede geleneksel Yüksek Ticaret Başarı Ödülleri de sahiplerini buldu.

Bu yıl bu ödüle layık görülenler :

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. M. Zafer GÜL
İktisat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şahamet BÜlLBÜL
Siyasal Bilgiler.Fak.Dek.Prof.Dr. Recep BOZDOĞAN
İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gülpınar KELEMCİ
İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. M. Volkan TÜRKER
Siyasal Bilgiler Fakültesi.Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Nail YILMAZ
Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekan Yardımcısı. Prof.Dr.Ahmet DEMİREL
İş adamı mezunumuz Ergun ÖRDEKÇİOĞLU
İst. San. odası bşk. Yard. okulumuz mezunu Fikret TANRIVERDİ
Düzce Defterdarı okulumuz mezunu Sabahattin PARMAKERLİ

Sunumunu Nurper Bozok ile Bülent Doğu’nun gerçekleştirdiği Baloya IFAC Yönetim Kurulu Üyesi Mahsun Türker,İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Yahya ARIKAN , Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Genel Başkanı Serdar ÖZKAN,Kavram Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin DURMUŞ,İstanbul Ticaret Borsası eski Başkanı Nejat Ekrem BASMACI, Ytong Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar,İSTİVAK eski başkanı Gülümser YILDIRIM ,TÜRMOB ve İSMMMO yöneticileri , İktisat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doc.Dr. Ahmet YILMAZ ile çok sayıda öğretim üyesi ve dernek üyeleri katıldı.

Baloya katılanlar Eski Dostlar grubu üyeleri sanatçılar Baha Boduroğlu, Nur Yoldaş, Hurşit Yenigün, Dicle Yenigün, Kaan Kartal ‘ın şarkılarıyla doyasıya eğlenip dans etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER