YÜKSEK TİCARETLİ KADINLAR YEMEĞİ 29.05.2014 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER YÜKSEK TİCARETLİ KADINLAR YEMEĞİ 29.05.2014 31.05.2014 23:27
YÜKSEK TİCARETLİ KADINLAR YEMEĞİ 29.05.2014

YÜKSEK TİCARETLİ,AKADEMİLİ,MARMARALI KADINLAR LOKALİMİZDE 29 MAYIS 2014 TARİHİNDE  DÜZENLENEN YEMEKTE BİRARAYA GELDİLER.

Yüksek Ticaretliler Lokalinde düzenlenen yemekli toplantıya Yüksek Ticaret-Sultanahmet Akademi-ŞişliSiyasal-Galatasaray İşletme-Aksaray İktisat-Maliye Muhasebe-Marmara İİBF Mezunu kadın okuldaşlarımız katıldılar.

Toplantıda bulunan arkadaşlarımız  tanışma , yardımlaşma ve dayanışmayı ön plana çıkartan konuşmalar yaptılar. Sıcak bir sohbet ortamında geçen yemek sonrası ise,eğitmen eşliğinde Sosyal Etkinlikler Komisyonunun  alt başlıklarından Latin Danslarının provası yapıldı.Kadın Üyelerimiz  ayrılırken birlikteliğin ve beraberliğin önemi üzerine durup,toplantının verimli geçtiğini ifade ederek ,eylülden itibaren ayda bir buluşmayı kararlaştırdılar.

Davete katılan Tüm Kadın üye ve mezunlarımız ile düzenleme Komitesi üyeleri;Uğur KOPUZ,Nursen BABACAN,Afet ÖZYURT,Nurper BOZOK,Ceyda TÜFEKÇİ,Zerrin KARAUĞUZ,Semiha SEVİMSOY,Gülser TURHAN ŞİMŞEK,Diyar ÇAVDAR,Şebnem ADALI’ya gayretlerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER