ÜYEMİZ SELMA ER’İ TANIYALIM | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER ÜYEMİZ SELMA ER’İ TANIYALIM 25.03.2016 23:43
ÜYEMİZ SELMA ER’İ TANIYALIM

ÜYEMİZ SELMA ER’İ TANIYALIM…

Selma Er, Kadıköy Kız Lisesi’nden 1974 yılı mezun olduktan sonra aynı yıl Marmara Ünivesitesi İşletme Fakültesi’ne ( İ.İ.T.İ Akademisi Galatasaray İktisat ve İşletmecilik Yüksek Okulu)  kayıt oldu ve 1978 yılında Yüksek öğrenimini tamamladı.

İş hayatına Bankacılıkla başladı dört ayrı Bankada çalıştıktan sonra emekli oldu.Daha sonra, yaklaşık beş yıl AIG-American Life’da (Metlife) sigorta satış acentesi olarak çalıştı.

Bu arada Anadolu Üniversitesi  Halkla İlişkiler Bölümünde Önlisans okuyarak 2004 yılında diplomasını aldı.Şu anda Anadolu Üniversitesi  Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde eğitimine 3.Sınıf  6.Dönem’den devam etmektedir.

Selma Er, 2010 yılından beri Remax Ailesi’nde Gayrimenkul Danışmanı Remax Armoni Ofisinde olarak çalışmaktadır.Çaşılıştığı Ofis,12 yıllık deneyim ve 60 kişilik profesyonel kadrosu  ile Türkiye’de A++  Karnesi’ne sahip eğitimli ve çok başarılı Broker ve Danışmanlardan oluşmaktadır.

Remax Türkiye’de  ve Remax Armoni Akademi’de; Gayrimenkul, Kentsel Dönüşüm, Konut Projeleri ve her türlü kişisel gelişim konusunda sürekli eğitim almakta ve deneyimlerini paylaşmaktadır.

Selma Er, Üyelerimize ve Marmara Üniversitesi Mezunlarına ve yakınlarına, Marmara Üniversitesi’nin Değerli Akademisyenlerine,Gayrimenkul (Alım,Satım,Kiralama)  konusunda kaliteli hizmeti ve danışmanlığı sunmaya söz vermektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

SELMA ER

REMAX ARMONİ

Gayrimenkul Danışmanı

02163681575  – 05353906867

selma@remax-armoni.com

www.remax.com.tr/selmaer

Şemsettin Günaltay Cad.No:213/1 

Erenköy-Kadıköy/İstanbul

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER