ÜYEMİZ KENAN CAN ZİYARETİ 26.11.2014 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ÜYELERİMİZ ÜYE ZİYARETLERİ ÜYEMİZ KENAN CAN ZİYARETİ 26.11.2014 31.12.2014 00:14
ÜYEMİZ KENAN CAN ZİYARETİ 26.11.2014

ÜYEMİZ KENAN CAN’I ZİYARET ETTİK.

Okulumuz mezunu ve üyemiz Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren işadamı sayın Kenan CAN’ı 26.11.2014 tarihinde ortağı bulunduğu şirketinde ziyaret ettik.Bizleri  güler yüzüyle karşılayan Sayın CAN derneğimizin önemli üyelerinden biri ve camiamıza desteklerini her zaman sürdüren çok değerli bir mezunumuz.Kendisine Derneğimizin ve İstivak Vakfı’nın yeni dönem hedeflerini ve çalışmalarını anlattık ,tavsiye ve önerilerini dinledik.Yüksek Ticaretliler Balosu’na katılım davetimizi memnuniyetle kabul ettiğini ifade eden Sayın CAN’a 12.Vergi Kongresi kitabını ve Lokalimizin tanıtım broşürlerini verdik.

Ziyareti Derneğimiz Genel Başkanı Hikmet KABUK ile Yönetim Kurulu üyesi Ayşen KONŞUK gerçekleştirdi.

KENAN CAN’I TANIYALIM…

Kenan Can 22 Temmuz 1954 tarihinde Rize vilayet’inin İyidere ilçesinde doğdu.Henüz iki yaşındayken annesi  ile birlikte Istanbul’a babasının yanına gelmiştir.

İlk öğrenimini Fatih ilçesi’de Tarık Us İlk okulu’nda ve Orta okulu Gelenbevi ortaokulunda tamamlamıştır.1967 yılında Ailesi ile birlikte Üsküdar’a geçtikten sonra Lise öğrenimini Haydarpaşa Lisesinde görmüş olup öğrenim hayatına 1976-1980 yılları arasında Istanbul İktisadı Ticari İlimler Akademisinde devam etmiş ve mezun olmuştur.

Yedek subay olarak Askerlik görevini yerine getirdikten sonra ve bir müddet daha bağımlı çalıştıktan sonra 1986 yılında kendi ofisini açarak S.Muhasebeci Mali Müşavir olarak meslek hayatını 1993 yılı sonuna kadar sürdürmüştür.

1994 yılı başlarından itibaren Ata mesleği olan Denizcilik sektörüne geçiş yapmış olup halen Yük ve yolcu taşımacılığı yanı sıra Vapur acentalığı hizmetleri vermekte olan Denizcilik firmasının  ortağı olarak faaliyetine devam etmektedir.

Çeşitli sivil toplum kuruluşları üyesi olarak sosyal aktiviteler ve etkinliklerde görev almış olup halen bir amatör spor kulübü yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Kenan Can evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER