ÜYEMİZ ERDOĞAN BÜYÜKMENEKŞE ZİYARETİ 28.10.2014 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ İSTANBUL ŞUBESİ İSTANBUL ŞUBESİ HABERLERİ ÜYEMİZ ERDOĞAN BÜYÜKMENEKŞE ZİYARETİ 28.10.2014 06.11.2014 09:58
ÜYEMİZ ERDOĞAN BÜYÜKMENEKŞE ZİYARETİ 28.10.2014

ÜYEMİZ MALİ MÜŞAVİR ERDOĞAN BÜYÜKMENEKŞE’Yİ ZİYARET ETTİK.

Okulumuz Mezunu ve Derneğimiz üyesi Mali Müşavir Sayın Erdoğan BÜYÜKMENEKŞE’yi 28 Ekim 2014 tarihinde Kadıköy Söğütlüçeşme’de bulunan ofisinde ziyaret ettik. Derneğimizin faaliyetleri ve hedefleri konusunda görüş alışverişinde bulunduk.Bazı önerileri oldu ve Camiamıza olan katkılarının süreceğini ifade etti.17 Ocak 2014 de The Marmara’da düzenlenecek olan Yüksek Ticaretliler Balosu davetimizi ,memnuniyetle katılacağını belirterek kabul etti.Ziyareti Genel Başkanımız Hikmet KABUK,İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Bülent DOĞU Birlikte gerçekleştirdi..İlgileri için Sayın BÜYÜMENEKŞE’ye teşekkür deriz.

ERDOĞAN BÜYÜKMENEKŞE’Yİ TANIYALIM…

1951  Kırklareli  doğumlu olan Erdoğan BÜYÜKMENEKŞE  İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Sultanahmet İşletme Muhasebe bölümü mezunudur. 1980 yılından bugüne kadar Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak Kadıköy bölgesinde faaliyet göstermektedir.Mali müşavirler Muhasebeciler birliği Kadıköy şubesinde,Çağdaş Muhasebeciler Vakfı kurucu üyeliğinde,İSMMM Odası Kadıköy İlçe temsilciliği,Türkiye Muhasebe Uzmanlığı derneğinde 2000 yılından beri saymanlık görevinde bulunmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER