BURHAN KARAGÖZ-İŞ BANKASI ESKİ GENEL MÜDÜRÜ | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa DEĞERLERİMİZ BURHAN KARAGÖZ-İŞ BANKASI ESKİ GENEL MÜDÜRÜ 11.07.2013 15:28
BURHAN KARAGÖZ-İŞ BANKASI ESKİ GENEL MÜDÜRÜ

ÜYEMİZ BURHAN KARAGÖZ’Ü TANIYALIM…

İŞ BANKASI ESKİ GENEL MÜDÜRÜ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Burhan Karagöz , 1929 İstanbul doğumlu olup,  1951 yılında İstanbul Yüksek Ticaret ve İktisat  Yüksek Okulu’ndan  mezun olmuştur.Uzun yıllardır Mezunlar Derneğimizin en aktif üyelerinden biri olmuş ve desteklerini her zaman sürdürmüştür.Kendisi  Camiamızın gurur duyacağı en önemli değerlerinden birisidir…

Karagöz, profesyonel kariyerine 1953 yılında Türkiye  İş Bankası  Teftiş kurulunda  başladı. İş Bankası’da Krediler  Müdürü , Teftiş  Kurulu Başkanı, Mevduat Bölümü Müdürü olarak görev yaptıktan sonra,  1972 yılında Genel Müdür Yardımcısı , 1982 yılında ise İş Bankası Genel Müdürü olarak atandı. 1988 yılında gönüllü olarak emekli olduktan sonra ise 2002 yılına kadar İş Bankası’nda Yönetim Kurulu Başkanı ve üyesi olarak görev yaptı.

Aynı zamanda 18 Ekim 1993 tarihinde Anadolu Sigorta A.Ş.Yönetim Kurulu  Başkanı olarak seçilmiş ve 01.Nisan 2011 tarihinde bu görevine nokta koymuştur.İş Bankası’ndaki görevine ek olarak;  Aslan Çimento, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), Dışbank , Eximbank ‘da Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulunmuştur. Burhan Karagöz, ayrıca Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) üyesi olmuştur.

Burhan Karagöz; Ayşen Karagöz ile evli olup,dört çocuk ve sekiz torun sahibidir.

 

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER