ÜYEMİZ BAHRİ OLGUN ZİYARETİ 27.11.2014 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ÜYELERİMİZ ÜYE ZİYARETLERİ ÜYEMİZ BAHRİ OLGUN ZİYARETİ 27.11.2014 14.12.2014 23:34
ÜYEMİZ BAHRİ OLGUN ZİYARETİ 27.11.2014

ÜYEMİZ BAHRİ OLGUN’U ATAŞEHİR ‘DEKİ  İŞYERİNDE ZİYARET ETTİK…

Okulumuz mezunu ve Derneğimiz üyesi Yeminli Mali Müşavir Bahri OLGUN’u 27 Kasım 2014 tarihinde Ataşehir’de bulunan işyerinde ziyaret ettik.Bahri Olgun çok yönlü ve renkli bir bir kişiliğe sahip bir üyemiz.Aynı zamanda bir eğitimci,yazar,televizyoncu ve Soysal sorumluluk gereği bir çok dernekte yönetici olarak da görev yapmaktadır.Halihazırda Anadolu Denizcilik ve Yelken Kulübünün Başkanlığını sürdürmektedir. Hayat felsefesi olarak insana,emeğe, bilgiye, doğaya sevgi ve saygı’yı esas alırken, çalışmalarında ise sürekli eğitim,bağımsızlık,yenilikçilik,tarafsızlık,dürüstlük ve öncülük temel iş prensipleri olarak ifade ediliyor.

İstanbul Şube Başkanımız Hayrettin ERYILMAZ tarafından ziyaret edilen sayın OLGUN’a Derneğimiz çalışmaları hakkkında genel bilgilendirmelerde bulunduk ve çeşitli konulardaki önerilerini aldık.Ayrıca Derneğimiz internet sitesine ekonomik göstergeler üzerine  ve mesleki konularda makaleler yazacak. İlgileri için kendisine teşekkür ederiz.

BAHRİ OLGUN HAKKINDA

1982 yılında Marmara Üniversitesi  İ.İ.B.F İşletme Bölümünden mezun oldu.Ticaret Üniversitesi’nde Muhasebe-Denetim alanında Yüksek Lisans yaptı.

1982-1987 yıllarında şirketlerde Yöneticilik ve Denetçilik yaptı 1999 yılından itibaren ise Yeminli Mali Müşavir olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.SimgeRA Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı ve Sorumlu Ortak Baş Denetçisi olarak görev yapmaktadır.

1992-1996 İ.S.M.M.O Disiplin Kurulu Üyesi,1996 TÜRMOB Disiplin Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.1994 yılından bu yana Tesmer Eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

İstanbul Üniversitesi SBMYO’nda Öğretim görevlisi olarak Muhasebe,Sigortacılık.Emlak ve Emlak Yönetimi ve Pazarlama bölümlerinde,Genel Muhasebe,Muhasebe I-II, Vergi Sistemi ve Denetim dersleri vermiştir.

Yayınlanmış yüzlerce makale, gazete haber ve yazıları ile İnşaat ve Kooperatiflerde Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (1) Tekstil ve Konfeksiyon İşletmelerinde Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (1) Turizm ve Hizmet İşletmelerinde Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (2) konulu 4 kitabı bulunmaktadır.Ortaklar ve Ortaklıklar hukuku konulu kitabı basıma hazırlanmaktadır.Konuk olarak katıldığı birçok TV programının yanında özel TV kanallarında ekonomi programı Yapımcılığı ve sunuculuğu yapmıştır.

Çeşitli derneklerde başkanlık görevlerinde bulunmakta ve Türkiye’nin her yerinde sayısız seminerler vermiş ve vermeye devam  etmektedir.Gürcüce ve İngilizce bilmektedir.

 

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER