ÜYEMİZ AHMET SEDAT ÖZYER’i TANIYALIM | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER ÜYEMİZ AHMET SEDAT ÖZYER’i TANIYALIM 06.06.2015 08:51
ÜYEMİZ AHMET SEDAT ÖZYER’i TANIYALIM

ÜYEMİZ MALİ MÜŞAVİR AHMET SEDAT ÖZYER’İ TANIYALIM ….

Derneğimiz web sitesinde üyelerimizi tanıtmaya devam ediyoruz.Bu defa Okulumuz mezunu ve derneğimiz üyesi  Mali Müşavir Sayın Ahmet Sedat ÖZYER hakkında bilgiler sunacağız.Sayın Özyer, Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi camiasının ve derneğimizin , devamlılık gösteren,tüm çalışmalarıyla yakından ilgilenen,etkinliklere katılan ve destek veren çok değerli üyelerimizdendir.Kendisini Kadıköy Yeldeğirmen’inde bulunan ofisinde İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz ziyaret etmiştir.

KENDİ ANLATIMIYLA AHMET SEDAT ÖZYER…

04.03.1952 Tarihinde İstanbul’un Eyüp ilçesi’nde  doğmuşum, Merkez  ilkokulundan  sonra  Eyüp Ortaokulu  ve Lisesini bitirdim. İlk okulda okurken Eyüp’ün  eski eczanelerinden olan çardak eczanesinde çalıştım, daha sonra Orta okulda ve lisede okurken, Dayımın Beyazıt’ta açmış olduğu Tuhafiye dükkanın’da  her Cumartesi ve Sömestre tatilleriyle yaz tatillerinde Çalışmaya başladım. Liseden sonra 1971 – 1972 Döneminde  İstanbul  İktisadi ve Ticari İlimler Akademisine Bağlı Olan  Beyazıt’ta bulunan Maliye ve Muhasebe Yüksek Okulunu Kazandım. Bu okulun akşam bölümüne girdim. 1.Haziran.1972 Yılında Karaköy’de bulunan  Bir Kimyevi Madde Mağazasında Muhasebe elemanı olarak ilk  Sigortalı olarak işe başladım. Bu firmada 1981 Yılına kadar çalıştım bu dönemde kısa dönem askerlik çıktı,1981 yılında Mart ayında 2.5 aylık süren kısa dönem den sonra  Çemberlitaş’ta bulunan bir seyahat acentesinde işe başladım.

01.10.1981 Yılında Mimar olan Arife Ok ile evlendim. 1983 Yılında Karaköy’de Bulunan  Tanıdıkların ısrarıyla İşimden istifa ederek Necatibey Caddesinde halen çalışmaya devam etmekte olan Muhasebe Ofisimi açtım.Kendi ofisimi açtıktan sonra işimin yanında mesleki derneklerde faal olarak çalışmaya başladım.Muhasebeciler derneğinin Genel merkezinde (Ankara)  4 yıl Sayman olarak çalıştım bu sürede her toplantıya Ankara’ya  gidip geldik,bu  arada Beyoğlu muhasebeciler derneğinde  çalışmalar  SMMM odası kuruluncaya kadar devam etti.Oda kurulduktan sonra odada çalışmalarım devam etti.

1984 yılında Kızım Hande ve 1994 Yılında da Begüm isimli kızım doğdu . 1999 yılında Evime yakın olması sebebiyle  ofisimi  Kadıköy Yeldeğirmeni’ne nakil ettim ve halen bu adreste işime devam etmekteyim.

Bu sayfalardan Yüksek Ticaret,Akademi ve Marmara mezunu tüm dostlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum.A.Sedat Özyer

 

 


Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER