TAKSİM’E KARANFİL-TERÖRE LANET 26.03.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER TAKSİM’E KARANFİL-TERÖRE LANET 26.03.2016 23.03.2016 23:04
TAKSİM’E KARANFİL-TERÖRE LANET 26.03.2016

DERNEĞİMİZ GENEL MERKEZ VE İSTANBUL ŞUBESİ VE MEZUNLARIMIZ İLE TERÖRÜ LANETLEDİK VE TAKSİM İSTİKLAL CADDESİ’NE KARAFİLLER BIRAKTIK.

26 Mart 2016 Cumartesi günü Saat 14.00 ‘te Taksim İstiklal Caddesi’nde  meydana gelen saldırı dahil tüm terör olaylarını kınamak ve lanetlemek üzere İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara  Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği Genel Merkez ve İstanbul Şubesi yöneticilerimiz ile Lokalimizde toplanarak olay yerine kadar yürüdük.Terrör mağduru olan ve hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımızı andık.

Anma Töreni sırasında  Genel Başkan Hikmet KABUK yaptığı kısa açıklamada,Terörün insanlığı hedef aldığını,Dünyada ve ülkemizde yaşanan tüm terör olaylarını lanetlediğini belirterek;barış kardeşlik ve birlik çağrısı yaptı.Marmara Üniversitesi Mezunları olarak  terörün hertürlüsüne karşı olduğumuzu ifade eden Hikmet Kabuk,dil,din,ırk ayırımı yapmaksızın her kesimin,insanca yaşamdan yana ve insanlık paydası altında  sesini yükseltmesi gerektiğini anlattı.

Mavi Karadeniz TV Başkanın konuşmalarını görüntüledi.


 

 

 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER