SN.ERDOĞDU ÖZ ZİYARETİMİZ 15.02.2017 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ GENEL MERKEZ GENEL MERKEZ HABERLERİ SN.ERDOĞDU ÖZ ZİYARETİMİZ 15.02.2017 15.02.2017 12:40
SN.ERDOĞDU ÖZ ZİYARETİMİZ 15.02.2017

SN.ERDOĞDU ÖZ ZİYARETİMİZ 15.02.2017

Dernek Genel Başkanımız Sn.Hikmet Kabuk ve Dernek Önceki Dönem Başkan Yardımcımız Sn.Mehmet Şahan 15.02.2017 tarihinde Sn.Y.M.M Erdoğdu Öz’ü ziyaret ettiler.

1990 yılından bu yana yapılan vergi kongrelerimizde bizden desteğini esirgemeyen ve en son düzenlediğimiz 13.Vergi Kongremizde Vergi Kongresi Düzenleme Kurulunda kongremizin yapılması için çok büyük emek gösteren Sn.Erdoğdu Öz’e desteklerinden dolayı Yüksek Ticaret Destek Plaketini sundular.

Yapılan ziyarette Sn.Erdoğdu Öz’e dernek faaliyetlerimiz ve planladığımız faaliyetler hakkında bilgiler verilip görüş alış verişinde bulunuldu.

Bizde derneğimiz adına Sn.Erdoğdu Öz Beye derneğimizin etkinliklerinde ve yaptığımız organizasyonlarda bize destek olmasından dolayı teşekkür ederiz.

 İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.Mezunları Derneği

Erdoğdu Öz Kimdir?

1949  Trabzon doğumlu Erdoğdu Öz İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Muhasebe Bölümünü 1971 yılında bitirmiştir.Vergi İdaresindeki 25 yıllık memuriyet süresinin 18 yılında   İzmit, Balıkesir ve İstanbul’da Vergi Dairesi Müdürlüğü ve Gelir Müdürlüğü  yapmış ve 1997 yılında emekli olmuştur.Memuriyet süresi içinde Marmara Üniversitesi Mali Hukuk dalında yüksek lisans yapmıştır ve aynı üniversitede aynı dalda doktora derslerini tamamlamıştır.1999 yılından beri İstanbul’da Yeminli Mali Müşavirlik yapmaktadır.Bir dönem öğretim görevliliği de yapan Erdoğdu Öz’ün Kurumlar Vergisi ve Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun Açıklamaları ile ilgili yazılmış iki kitabı ile çeşitli dergilerde yayınlanmış mesleki konularda makaleleri bulunmaktadır. Çok sayıda eğitim ve seminerde konuşmacı olarak yer almıştır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Etiketler
Benzer Haberler
18 OCAK 2020 YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU 18 OCAK 2020 YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU

OKULUMUZUN 137. DERNEĞİMİZİN 84.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ BALOSU TAKSİM SOFİTEL OTEL’DE DÜZENLENDİ. GECENİN SUNUMUNU [...]


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER