SİYASAL MEZUNLARI BULUŞTULAR 21.02.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER SİYASAL MEZUNLARI BULUŞTULAR 21.02.2015 12.02.2015 23:58
SİYASAL MEZUNLARI BULUŞTULAR 21.02.2015

SİYASAL BİLGİLER MEZUNLARI LOKALİMİZDE BULUŞTULAR.

Şişli Siyasal ve Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunları  21.Şubat.2015 Cumartesi akşamı düzenlenen yemekte,Yüksek Ticaretliler Lokali’nde buluştular.Bu yıl yapılan yemeğin özelliği tüm dönemleri içermesi ve bazı arkadaşlarımızın yıllar sonra ilk kez karşılaşmasına sahne oluşuydu.Şu anda çeşitli yabancı ülkeler de örneğin Kanada’da,Amerika’da Kıbrıs’da,İngiltere’de yaşayan Siyasal mezunlarından da gelenler oldu.Ayrıca Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan arkadaşlarımız sadece bu gün için İstanbul’a gelmişlerdi.

Etkinliği arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştiren Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Gülser Turhan ŞİMŞEK ,yemeğin başlangıcında sevgi dolu ve coşkulu bir konuşma yaptı.

Oldukça eğlenceli ve keyifli saatleri birlikte yaşayan mezunlarımız geceye yüksek oranda katılım göstererek vefalarını ve dostluklarını bir kez daha gösterdiler.

Siyasal Bilgiler’de bir çok arkadaşımızın hocalığını yapan ,döneminde Derneğimize de önemli  katkıları olan  Prof.Dr.Fatma Jale CİVELEK de katılımcılar arasındaydı ve kendisine Derneğimiz İstanbul Şubesi Başkanı Hayrettin ERYILMAZ tarafından bir plaket takdim edildi.

 Tüm Siyasal Mezunlarına ilgilerinden,anlayışlarından ve hoşgörülerinden  dolayı teşekkür ederiz.

 

 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER