ŞİİR VE MUSİKİ GÜNÜ KONUK METİN CENGİZ 26.03.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER ŞİİR VE MUSİKİ GÜNÜ KONUK METİN CENGİZ 26.03.2016 28.03.2016 21:56
ŞİİR VE MUSİKİ GÜNÜ KONUK METİN CENGİZ 26.03.2016

DERNEĞİMİZ ŞİİR VE MUSİKİ GÜNLERİ  26 MART 2016 TARİHİNDE MARMARA LOKAL’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara  Üniversitesi Mezunlar Derneği Kültür ve Sanat Komisyonu tarafından düzenlenen aylık “Şiir ve Musiki Günleri ” 26 MART 2016 Cumartesi günü  sanatsever üyelerimizin ve dostlarının katılımıyla Lokal Pera Marmara’da  gerçekleşti. Mart Ayının Özel konuğu Türk Şiirinin Kuramcısı şair ,yazar Metin CENGİZ oldu. 13.00-14.00 arasında kitaplarını imzalayan,Şairimiz Türk Şiiri hakkında geniş açıklamalarda bulunarak öğretici ve eğitici bir sunum yaptı.

Şiir Gününe katılan İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ katılımcılara bir konuşma yaparak,Kültür, Sanat, Edebiyat,Musiki alanında yapılacak tüm etkinliklere destek vereceklerini ifade etti.Marmara Üniversitesi Mezunlarının bir çok alanda eser verdiklerini , sanatı  önemsediklerini,bu alana öncelik tanıdıklarını belirterek sanatçılarımızı tanıtmaya devam edeceklerinin altımı çizdi.

Toplantımıza ,Derneğimiz Yönetim Kurulu üyeleri ,mezunlarımız ve üyelerimizin yanı sıra ,çok çeşitli sanat grupları katılmış şiir ve musiki paylaşımlarıyla renkli bir ortam yaratmışlardır. Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluluğu,Anadolu Mozaik Derneği Üyeleri,Bayşad Derneği İstanbul Şubesi Üyeleri,Yasader Derneği Üyeleri de katılarak desteklerini  ve ilgilerini sunmuşlardır.

Akşam da bir kısım sanatçı grubu lokalimizde yemeğe kalarak musiki eşliğinde eğlenerek güzel bir gece geçirmişlerdir.

Şiir -Kültür-Sanat-Edebiyat ve Musikinin yer aldığı her ay düzenlenen kültür sanat içerikli bu tür etkinliklere tüm Sanatsever dostları ve üyelerimizi her zaman bekler saygılar sunarız.

Etkinlik organizasyonunu gerçekleştiren Kültür Sanat Grubu üyelerimiz Ahmet TIĞLI,Emine Ülkü AKMAN ve Emine KARATAŞ arkadaşlarımıza  ve kendisi de bir Marmara Mezunu olan Şair Yazar Metin CENGİZ’e teşekkürlerimizi sunarız.

ŞİİR VE MUSİKİ GÜNLERİ RESİMLERİ

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER