ŞİİR VE MUSİKİ GÜNLERİ 27.02.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER ŞİİR VE MUSİKİ GÜNLERİ 27.02.2016 22.02.2016 12:46
ŞİİR VE MUSİKİ GÜNLERİ 27.02.2016

DERNEĞİMİZ ŞİİR VE MUSİKİ GÜNLERİ MARMARA LOKAL’DE 27 ŞUBAT 2016 TARİHİNDE BAŞLADI…

İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara  Üniversitesi Mezunlar Derneği Kültür ve Sanat Komisyonu tarafından düzenlenen aylık “Şiir ve Musiki Günleri ” 27 Şubat 2016 Cumartesi günü ilk gerçekleştirildi..Etkimlik Saat 13.30 ile 16.30 arasında yapıldı.Şubat Ayının Özel konuğu Doğu Tabletlerinin ve Zor Şiirlerin yazarı Şair Hüseyin HAYDAR oldu.

İlk toplantımız 80′i aşkın sanatçı ve sanatseverin  huzurunda şiir musiki paylaşımı yapılarak büyük beğeni almıştır.Ayrıca şiir -musiki günümüze özel konuk olarak katılan değerli şair yazar Hüseyin HAYDAR güzel ve öğretici sunumuyla takdir toplamıştır.

Toplantımıza çok çeşitli sanat grupları katılmış şiir ve musiki paylaşımlarıyla renkli bir ortam yaratmışlardır.Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluluğu,Anadolu Mozaik Derneği Üyeleri,Bayşad Derneği İstanbul Şubesi Üyeleri,Yasader Derneği Üyeleri de katılarak desteklerini  ve ilgilerini sunmuşlardır.

Akşam da bir kısım sanatçı grubu lokalimizde yemeğe kalarak musiki eşliğinde eğlenerek güzel bir gece geçirmişlerdir.

Şiir -Kültür-Sanat-Edebiyat ve Musikinin yer aldığı bu etkinliğe tüm Sanatsever dostları ve üyelerimizi her zaman bekler saygılar sunarız.

Etkinlik organizasyonunu gerçekleştiren Kültür Sanat Grubu üyelerimiz Ahmet TIĞLI,Emine Ülkü AKMAN ve Emine KARATAŞ arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER