SEZON AÇILIŞ YEMEĞİ 17.10.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER SEZON AÇILIŞ YEMEĞİ 17.10.2015 20.10.2015 10:15
SEZON AÇILIŞ YEMEĞİ 17.10.2015

DERNEĞİMİZ SEZON AÇILIŞ YEMEĞİ 17 EKİM 2015 TARİHİNDE YÜKSEK TİCARETLİLER LOKALİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Derneğimizin 2015-2016 faaliyet dönemi açılışı İstanbul Yüksek Ticaret ve  Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği Lokali (Marmara Lokali’nde )17 Ekim 2015 günü yapılan yemekli toplantı ile gerçekleştirildi.

Dönem açılış yemeğine Marmara Üniversitesi adına Genel sekreter Doç.Dr.Mehmet ERSOY, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi  Dekanı Prof.Dr.Nuran CÖMERT,Prof.Dr.Uğur Yozgat,Prof.Dr.İbrahim ANIL,TÜRMOB disiplin kurulu üyesi Nazım ANIL ,Geçmiş dönem genel başkanlarımızdan Yüksel ÇENGEL,Sabri TÜMER,Saffet AÇIKGÖZ,Dernek ve İSTİVAK vakfı yöneticileri,üyelerimiz ilgi göstererek katıldılar.

İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ , Lokalimizin yenileme çalışmalarını yürüten komisyon üyelerimize ve sponsor olarak katkıda bulunan  mensuplarımıza camiamıza yakışır bir tesis haline getirilen lokalimiz için teşekkür ederek ederek açılış konuşmasına başladı.Daha sonra mezunlarımıza, öğrencilerimize ve okullarımıza yönelik planlanan etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

Genel Başkan Hikmet KABUK ise Derneğimizin faaliyetleri için mezunlarımızdan destek isteyerek katılımcılara teşekkür etti.

Son olarak söz alan İşletme FakültesiDekanı Prof.Dr.Nuran CÖMERT Mezunlarımızı önemsediklerini,Üniversitelerin mezunlarıyla,öğretim üyesi ve öğrencisiyle başarı çıtasını yükselteceğini belirterek, derneğimizin okullarımıza ve öğrencilerimize yönelik faaliyetlerine destek vereceklerini ifade etti.

Müziksiz olarak gerçekleştirilen toplantıda katılımcılar hem sohbet ettiler hemde  geç saatlere kadar çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundular.

Başta çok değerli üyelerimiz olmak üzere Açılış yemeğine katılan ve destek veren mensuplarımıza teşekkür eder saygılar sunarız.

 

 

 

 

SEZON AÇILIŞ YEMEĞİNDEN KARELER….

 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER