PROF.DR.VURAL AKARÇAY ve PROF.DR.TAMER İŞGÜDEN SÖYLEŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK 12.04.2017 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ İSTANBUL ŞUBESİ İSTANBUL ŞUBESİ HABERLERİ PROF.DR.VURAL AKARÇAY ve PROF.DR.TAMER İŞGÜDEN SÖYLEŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK 12.04.2017 14.04.2017 13:03
PROF.DR.VURAL AKARÇAY ve  PROF.DR.TAMER İŞGÜDEN SÖYLEŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK 12.04.2017

PROF.DR.VURAL AKARÇAY ve  PROF.DR.TAMER İŞGÜDEN SÖYLEŞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK 12.04.2017

Hocalarımıza saygı yaşayan değerlerimizden Sn.Prof.Dr.Vural Akarçay ve Sn.Prof.Dr.Tamer İşgüden söyleşimiz; derneğimizin lokali Marmara Lokal’de 12 Nisan 2017 Çarşamba günü gerçekleşti.

Hocalarımız ve öğrencilerinin bir araya geldiği söyleşide; açılış konuşmasını ve sunumunu İstanbul Şube Başkan Yardımcımız Sn.Semiha Sevimsoy yaptı.Öncelikle hocalarımıza, söyleşimize yoğun ilgi gösteren mezunlarımıza ve üyelerimize teşekkürlerini iletti,ardından kürsüye İstanbul Şube Başkanımız Sn.Bülent Doğu’yu davet etti; İstanbul Şube Başkanımız yaptığı konuşmada bizi kırmayarak söyleşimizi kabul eden hocalarımız Sn.Prof.Dr.Tamer İşgüden ve Sn. Prof.Dr.Vural Akarcay’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum , hocalarımız ve  biz öğrencilerinin anılarının yıllar sonra burada tekrar canlanacak olmasından heyecan duyuyorum dedi.

Ardından kürsüye  davet edilen Genel Başkanımız Sn.Hikmet Kabuk ,yaptığı konuşmada hocalarımıza,söyleşiye katılan mezunlarımıza ve söyleşiyi düzenleyen İstanbul Şubesi Yönetim kuruluna teşekkürlerini iletti.Yüksek Ticaretin çok büyük bir camia olduğunu, hocalarıyla mezunlarıyla sıkı bağların temeli olan derneğimizin böyle etkinliklerle bu bağları daha da sağlamlaştırdığını vurguladı.

Kürsüye hocalarımızdan ilk olarak Sn.Prof.Dr.Vural Akarçay davet edildi, üniversitemizdeki akademik kariyerinden başlayarak ,unutamadığı muhteşem günleri anlattı ve o günlerde öğrencisi olan gençleri şimdi karşısında görmekten mutluluk duyduğunu belirtti,öğrencileri ve hocamız sohbet tarzında konuşma gerçekleştirdi ve hocamız kürsüyü Prof.Dr.Tamer İşgüden’e bıraktı.

Sn.Prof.Dr.Tamer İşgüden yaptığı konuşmada yıllar sonra eski öğrencileriyle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirtti.Unutamadığı anılardan bahsetti,o dönem öğrencisi olan mezunlarımızla soru cevap şeklinde konuşmalar yaparak hoş anılar tekrar canlandı.

Hocamızın konuşmasının ardından kürsüye sırasıyla Prof.Dr.Vural Akarçay’ın Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesinde akademisyen olan kızı Yrd.Doç.Dr.Ayça Akarçay, Muhsin Tokgöz (Prof.Dr.Vural Akarçay’ın Asistanı),Ziya Disanlı,İstivak Başkanımız Nazım Topal, Nail Sevimsoy, Derneğimiz Ankara Şube Sekreteri Gülsün Yelken, Dr.Belgin Erdem Pfeifle (Prof.Dr.Tamer İşgüden’in Asistanı) çıkarak hocalarımızla yaşadığı unutamadığı  anılardan bahsetti.

Ardından Sn.Prof.Dr.Vural Akarçay’a teşekkür plaketini Marmara Üniversitesi Mezun Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn.Sabri Tümer, Prof.Dr.Tamer İşgüden’e ise Genel Başkanımız Sn.Hikmet Kabuk teşekkür plaketimizi sundu.

Ayrıca etkinliğimize katılan İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı Sn.Vehbi Karabıyık’a,Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği Başkanı Sn.Arif Aytulun’a, Mezunlarımıza, Üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Etiketler
Benzer Haberler
18 OCAK 2020 YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU 18 OCAK 2020 YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU

OKULUMUZUN 137. DERNEĞİMİZİN 84.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ BALOSU TAKSİM SOFİTEL OTEL’DE DÜZENLENDİ. GECENİN SUNUMUNU [...]


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER