Prof.Dr.Nuran CÖMERT (İşletme Fak.Dekanı) Ziyareti 03.11.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER Prof.Dr.Nuran CÖMERT (İşletme Fak.Dekanı) Ziyareti 03.11.2015 05.11.2015 14:30
Prof.Dr.Nuran CÖMERT (İşletme Fak.Dekanı) Ziyareti 03.11.2015

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ DEKANI PROF.DR.NURAN CÖMERT’İ ZİYARET ETTİK.

Derneğimiz Genel Başkanı Hikmet Kabuk,İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şahan 15 Temmuz 2015 tarihinde Marmara Üniversitesi Dekanlığına atanan Prof.Dr.Nuran CÖMERT’i ziyaret ederek başarı dileklerini sundular.Derneğimizin ;Okullarımıza ve öğrencilerimize yönelik yaptığı hizmetleri anlatarak, görüş alışverişinde bulundular.Dekanımız da Derneğimizden beklentilerini ve tavsiyelerini belirterek işbirliği içinde olmaktan memnuniyetlerini ifade etmişlerdir.Görüşmede Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Mert ERER ve Yrd. Doç. Dr. M. Volkan TÜRKER de hazır bulundular.

PROF.DR.NURAN CÖMERT KİMDİR ?

(Marmara Üniversitesi  İşletme Fakültesi Dekanı)

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde lisans, yüksek lisans ve doktora yaptı. 1987 yılında Bath Üniversitesi’nde 1 yıl süreyle araştırmacı olarak bulundu. 1996 yılında doçent, 2002′de profesör unvanı aldı.

Repo ve Ters Repo İşlemleri Muhasebesi, Esaslar ve Uygulama, Büyük Mağazalarda Stok Muhasebesi, Barkod Destekli Sürekli Envanter Yöntemi, Genel Muhasebe gibi kitapları olan Prof. Dr.Nuran Cömert’in çeşitli mesleki ve bilimsel dergilerde yayımlanmış çok sayıda makalesi bulunuyor.

Halen Marmara Üniversitesi’nde lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında Finansal Muhasebe, Sermaye Piyasası Denetim Uygulamaları, İç Denetim, UFRS, Aracı Kurumların Muhasebe Sistemleri ve Organizasyonu gibi dersler veren Cömert, Muhasebe Öğretim Üyeleri Bilim ve Dayanışma Vakfı başkan yardımcılığı ve Muhasebe Bilim Dünyası Dergisi’nin editörlüğü dışında çeşitli mesleki dergilerde bilim kurulu üyeliği ve akademik danışmanlık vermeye devam ediyor.

MESLEKİ ÜYELİKLERİ

İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası (İstanbul YMMO)

Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE)

TİDE Danışma Kurulu ve Akademik Kurulu

USİUD

Uluslararası Transparency Derneği Türkiye Chapterı

ACFE

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER