PLANLAMANIN KALKINMADAKİ ÖNEMİ 08.01.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ ANKARA ŞUBESİ ANKARA ŞUBESİ HABERLERİ PLANLAMANIN KALKINMADAKİ ÖNEMİ 08.01.2016 14.01.2016 01:14
PLANLAMANIN KALKINMADAKİ ÖNEMİ 08.01.2016

ANKARA ŞUBESİ TARAFINDAN “PLANLAMANIN KALKINMADAKİ ÖNEMİ “KONULU BİR PANEL GERÇEKLEŞTİRDİ.

Derneğimiz ile Ankara Barosu tarafından düzenlenen PLANLAMANIN KALKINMADAKİ ÖNEMİ  konulu panel, 8 Ocak 2016 Cuma günü Ankara Barosu Eğitim Merkezi’nde (ABEM) yapıldı.

Panelimiz,  açılış sunumunu Ankara Şubemiz Sekreteri Doğan GECE’nin yaptığı ve Derneğimiz önceki Genel Başkanı ve İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Yardımcısı Saffet AÇIKGÖZ’ün Yönetimini üstlendiği  Açılış Oturumuyla başladı.

            Bu oturumda sırasıyla , Ankara Şube Başkanı Davut ÖZDEMİR, M.M. Birliği Derneği Ankara Şube Başkanı Yücel ULUSOYLU, Derneğimiz  Genel Başkanı Hikmet KABUK, TÜRMOB Denetleme Kurulu Başkanı Nazım ANIL ve Ankara Milletvekili Aylin NAZLIAKA  panel konusu ile ilgili görüş ve bilgilerini aktarmak üzere birer konuşma yaptılar.

            Açılış Konuşmalarından sonra, Gazi Üniversitesi Öğ. Üyesi Prof.Dr. Aziz KONUKMAN’ın yönetiminde. panelistler Dr. Serdar ŞAHİNKAYA (A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi), Dr.Oktay KÜÇÜKKİREMİTÇİ (Kalkınma Bankası) ve Av. Cemalettin GÜRLER (Ankara Barosu Yönetim Kurulu Üyesi) konu ile ilgili bilgi ve değerlendirmelerini sunmuşlar ve katılımcıların sorularını cevaplandırmışlardır.

            Panelimize önemli katkılar sunan değerli konuşmacılar ve panelistlerimize, günün anısına Derneğimiz Dostlarından biri olan, Köy Enstitüleri ve Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Sayın Erdal ATICI tarafından vakıf yayınlarından imzalı kitaplar takdim edilmiştir.

ETKNİLKTEN KARELER

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER