ÖĞRENCİ KULÜPLERİ İLE KAHVALTI 28.11.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER ÖĞRENCİ KULÜPLERİ İLE KAHVALTI 28.11.2015 30.11.2015 17:55
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ İLE KAHVALTI 28.11.2015

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT,İŞLETME SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTELERİ ÖĞRENCİ KULÜPLERİ ,BÖLÜM VE FAKÜLTE TEMSİLCİLERİ İLE İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİK.

Marmara Üniversitesi İktisat,İşletme ve Siyasal Bilgiler Fakülteleri öğrenci kulüp başkan ve üyeleri ,bölüm temsilcileri ve okul temsilcilerinin katılımıyla Yüksek  Ticaretliler Lokali’nde (Marmara Lokal) 28.11.2015 Cumartesi günü bir kahvaltı düzenlendi.

Toplantı İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz’ın Derneğimizi ve faaliyetlerini tanıtan açılış konuşmasıyla başladı.Daha sonra Söz alan Genel başkanımız Hikmet KABUK ise katılımcılara teşekkür ederek Derneğimizin tarihi ve okullarımız ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.

Kahvaltıda,Derneğimizin okullara yönelik faaliyetleri tanıtılırken ,Öğrenci arkadaşlarımızın çeşitli konulardaki önerileri dinlendi ,Kulüp Etkinliklerine gereken desteklerin verileceği ifade edildi.Derneğin organize ettiği okul sonrası için Hayata Hazırlık  Eğitimlerinin içerikleri ve tanıtımı yapıldı.Etkinlikler planlanırken sağlayacağı faydaların maksime edilmesi amacıyla  danışma ve karşılıklı işbirliğinin daha sağlıklı sonuçlar üreteceği konusunda fikir birliğine varıldı.Derneğimiz Eğitim komisyon Başkanı Sevcan Durukanoğlu bir konuşma yaparak eğitim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Kahvaltıya derneğimizi temsilen İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ,Sekreter Nursen BABACAN,Yönetim Kurulu Üyesi Gamze GÖKDUMAN,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hasan AYAYDIN,kadınlar Komisyonu üyesi Uğur KOPUZ,Eğitim Komisyonu Başkan Sevcan DURUKANOĞLU,Kişisel Gelişim Seminerleri Eğitmenimiz Zafer YILMAZ  ve Genel Başkanımız Hikmet KABUK katıldılar.

Toplantının sürprizi ise Marmara Üniversitesi Yabancı diller Yüksek Okulu Almanca Bölümü öğretim üyelerinin de kahvaltıya katılmaları ve Değerli hocamız Nevze ÖZTÜRK’ün de söz alarak öğrencilere seslenmesiydi.

Yemekli toplantımıza katılan tüm Kulüp , Bölüm ve Okul temsilcisi arkadaşlarımıza teşekkür ederiz

KULÜP YÖNETİCİLERİ İLE KAHVALTIDAN KARELER

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER