Mehmet ŞAHAN ( Genel Merkez Yönetim Kurulu Asıl ) Genel Başkan Yardımcısı | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ GENEL MERKEZ GENEL MERKEZ KURULLARI Mehmet ŞAHAN ( Genel Merkez Yönetim Kurulu Asıl ) Genel Başkan Yardımcısı 15.01.2013 11:58
Mehmet ŞAHAN ( Genel Merkez Yönetim Kurulu Asıl ) Genel Başkan Yardımcısı

Mehmet ŞAHAN ( Genel Merkez Yönetim Kurulu Asıl ) Genel Başkan Yardımcısı

1960 İzmir Ödemiş’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ödemiş’te tamamladı. 1982 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme bölümü, Muhasebe Finansman Anabilim dalından mezun oldu.

Sanayi ve denizcilik sektörlerinde ve 1984–1986 yıllarında PricewaterhouseCoopers’da CAS departmanında görev aldıktan sonra kendi bürosunu açarak, 2007 yılına kadar Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmıştır.

Muhasebe Uzmanları Derneği üyesi olup, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunlar Derneği İstanbul şubesi ve Genel Merkezde yönetim kurulu üyelikleri yapmış olup halen Mali Müşavirler Birliği Derneği Genel Merkez yönetim kurulu üyesi ve İstivak İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı yönetim kurulu üyesidir.

Mehmet Şahan 3568 sayılı kanun tahtında 2007‘de Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Etiketler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER