M.Ü STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI 03.03.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER M.Ü STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI 03.03.2016 03.03.2016 23:17
M.Ü STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI 03.03.2016

Marmara Üniversitesi 2017-2021 Stratejik Planı Yenileme Çalışmaları Toplantısına katıldık.

Marmara Üniversitesi Strateji Geliştirme Kurulu tarafından organize edilen 2017-2021 Stratejik Planı Yenileme Çalışmaları kapsamında; 03.03.2016 tarihinde Marmara Üniversitesi Rektörlüğünde düzenlenen hazırlık toplantısına katıldık.

Strateji Geliştirme Koordinatörü Prof.Dr. Refika Bakoğlu ;oluşturulacak stratejilerin çağın gereklerine uyum sağlayacak bir planlama içermesini istediklerini belirtti.

Marmara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.M.Emin ARAT ‘ın  Bu amaç doğrultusunda yapılması gereken en önemli şeyin; “el ele çalışmak” olduğu görüşü doğrultusunda tüm tarafların görüşlerine başvurulmaktadır.

Toplantının amacı ;Üniversitemizin hem ülkede hem dünyada nasıl bir yer edinmek istediğini düşünmek, hedef belirlemek ve bu hedefe ulaşmak için atılacak adımları tüm aşamalarıyla öngörmek, planlamak ve bunlara sadık kalarak adımlar atmak için birimlerimizin etkin katılımı ile üniversitemizi geleceğe taşıyacak stratejilerin belirlenmesi olarak ifade edilmiştir.

Toplantıda Mezunlar Derneği olarak görüşlerimizi paylaştık.Oldukça verimli geçen toplantıda İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz,Genel Başkan Hikmet KABUK ve İSTİVAK adına Sayman Özkan ERSERİM söz aldılar.Mezunlar olarak Üniversitemizden beklentilerimizi, önerilerimizi detaylarıyla anlattık.Somut önerilerimiz Doç.Dr.Leyla Yıldız tarafından tek tek not olarak alındı.

Üniversite Rektörümüz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür eder,başarılar dileriz.

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER