M.Ü Mezun Dernekleri Federasyonu Hakkında | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa M.Ü MEZUNLAR DERNEĞİ M.Ü Mezun Dernekleri Federasyonu Hakkında 26.01.2013 13:25
M.Ü Mezun Dernekleri Federasyonu Hakkında

MARMARA ÜNİVERSİTESİ MEZUN DERNEKLERİ FEDERASYONU KURULUŞ ÖYKÜSÜ

Marmara Üniversitesi Bünyesinde Bulunan Fakültelerin Mezun Derneklerinin Bir Bölümünün Bir Araya Gelmesiyle Marmara Üniversitesi Mezun Dernekleri Federasyonu Kuruldu.

İLMED – Marmara İletişim Fakültesi Mezunları Derneği Eski Başkanı Arif Esen Döneminde Başlatılan Çalışmalar Sonucunda Marmara Mezunları, Hukuk Fakültesi Mezunları, Eczacılık Fakültesi Mezunları, Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF  Mezunları  Derneği  ve İletişim Fakültesi Mezunları Dernekleri Bir Araya Gelerek Oluşumu Tamamladılar.

Kurulan federasyona yakında Tıp Fakültesi Mezunları Derneği ile Dişçilik Fakültesi Mezunları Derneği ve Mühendislik Fakültesi Mezunları Derneğinin de katılacağı belirtiliyor.

İlk Genel Kurulunu Yaparak Yeni Katılımlara Kadar Sürecek Bir Yönetim Kurulu Oluşturan Federasyonun Başkanlığına Marmara Mezunlar Derneği Başkanı Sabri Tümer, Başkan Yardımcılıklarına İse İLMED – Marmara İletişim Fakültesi Mezunları Derneği Başkanı Hüseyin Irmak Ve Hukuk Fakültesi Mezunları Derneği Başkanı Av. Osman Baturhan Dursun Seçilmiştir.

Başkanı Sabri Tümer yaptığı ilk açıklamada; “Marmara Üniversitelileri camiamızı; gücü daha yüksek bir baskı grubu haline getirmeyi, akademik bünyedeki bilimsel çalışmalara destek olmayı öğrencilere her türlü desteğin yanı sıra mezunları arasındaki dayanışmayı arttırmayı ve kurumlaştırmayı amaç edindik.

Federasyon yönetimi olarak önümüzdeki günlerde önce üniversite rektörümüzü, ardından da İletişim Fakültesi dekanından başlamak üzere fakülte dekanlarını tek tek ziyaret edeceğiz.
Daha sonra da diğer derneklerin katılımını sağlamak için gerekli girişimlere başlayacağız dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER