İŞLETME FAK.KUR.YILDÖNÜMÜ KUTLANDI 13.04.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER İŞLETME FAK.KUR.YILDÖNÜMÜ KUTLANDI 13.04.2015 07.04.2015 23:13
İŞLETME FAK.KUR.YILDÖNÜMÜ KUTLANDI 13.04.2015

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ 3.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ’NÜ TÖRENLE KUTLADI.

Kuruluş yıldönümü kutlama programı 13 Nisan 2015 Pazartesi günü Bahçelievler kampüsü,C Blok C101 Konferas salonunda ,saat : 14.00 ile 16.00 arasında gerçekleştirildi.

Törende Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Gülpınar KELEMCİ, ağırlıkla 2014-2015 eğitim ve öğretim yılını kapsayan Fakültenin üçüncü yılında hayata geçirilen ve süregelen projeler hakkında ayrıntılı bir sunum yaptı.

Açılış konuşmasını Dekanımız Prof. Dr. A. Ercan GEGEZ yaparken,İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği Genel Başkanı Sn. Hikmet KABUK da katılımcılara seslendi.

Konuşmaların ardından ,Fakültemiz öğrencilerinden oluşan müzik topluluğu sahme alarak, güzel şarkıları ile güne renk kattılar.

Fakültemizden yakın bir süre önce emekliye ayrılan Yrd. Doç. Dr. Üner DAĞ’a, Yrd. Doç. Dr. Rukiye Ceyda ÜVEZ’e ve Prof. Dr. Handan KEPİR SİNANGİL’e (Törene katılamadığı için plaketi İngilizce İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emine ÇOBANOĞLU’na takdim edilmiştir) teşekkür plaketleri takdim edildi…

Daha sonra okulun bahçesinde hep birlikte Kuruluş Yıldönümü pastası kesildi ve ikramlar yapıldı.

Kuruluş Yıldönümü etkinliklerine ;öğrenciler,öğretim üyeleri,mezunlar ve idari personel ilgi gösterirken,Marmara Üniversitesi adına ise Genel Sekreter Doç.Dr.Mehmet ERSOY hazır bulundu.Ayrıca Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ömer GÜNAL da törene teşrif edenler arasındaydı.Eski öğretim üyelerimizden Prof.Dr.Osman YOZGAT ve Prof.Dr.Ergun TUNA hocalarımız herkesin ilgi odağındaydı.

Kuruluş yıldönümü etkinliklerine derneğimizi temsilen Genel Başkan Hikmet Kabuk,İSTİVAK başkanı Nazım TOPAL,İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ,Başkan Yardımcısı Ceyda TÜFEKÇİ, Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan KARAUĞUZ,Afet ÖZYURT,Mehmet ŞAHAN ve derneğimiz eski genel başkanlarından Saffet AÇIKGÖZ ile üyelerimiz katıldılar.

Mezunlar derneği olarak İşletme Fakültesine nice başarılı yıllar dileriz.

 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER