KİŞİSEL GEL.EĞT.SEM.İKTİSAT FAK.30.04.2014 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER KİŞİSEL GEL.EĞT.SEM.İKTİSAT FAK.30.04.2014 29.04.2014 20:02
KİŞİSEL GEL.EĞT.SEM.İKTİSAT FAK.30.04.2014

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ’NDE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM SEMİNERİ (VÜCUT DİLİ) SEMİNERİ 30 NİSAN 2014 TARİHİNDE YAPILDI.

Derneğimizin düzenlediği ve Ekonometri Kulübü’nün desteklediği Eğitmen Zafer YILMAZ tarafından verilen Kişisel Gelişim Eğitim Seminerleri kapsamında “DEDEN DİLİ” konulu seminer öğrencilerimizin katılımıyla 30 Nisan 2014 günü marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinde yapıldı.

Seminerler; öğrencilerimizin iş hayatına hazırlık aşamasında ve iş başvurularında insan ilişkilerinde olumlu davranışlar kazanmasını amaçlıyor.

Katılan öğrencilerin Sertifikaları Derneğimiz İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ,Başkan Yardımcısı Ceyda TÜFEKÇİ,Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Nurper BOZOK ve İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı (İSTİVAK) Yönetim Kurulu Başkanı Nazım TOPAL tarafından takdim edildi.

Etkinlikte aktif olarak çalışan Ekonometri Kulübü Başkanı Doğukan Süzer ve Yönetim Kurulu Üyelerine,Eğitmen Zafer YILMAZ’a  ve Şebnem ADALI’ya derneğimiz adına teşekkür ederiz.

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER