İSTİVAK MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI YAPILDI 25.03.2017 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa İSTİVAK İSTİVAK MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI YAPILDI 25.03.2017 27.03.2017 12:30
İSTİVAK MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI YAPILDI 25.03.2017

İSTİVAK MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI YAPILDI 25.03.2017

İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı İSTİVAK’ın mütevelli heyet toplantısı 25 Mart 2017 Cumartesi günü derneğimizin lokali Marmara Lokalde gerçekleşti.Vakıf yöneticilerimizin ve dernek yöneticilerimizin bir araya geldiği mütevelli heyet mali kurul toplantısında vakfımızın 2016 yılı bütçesi ve 2017 yılı tahmini bütçesi onaylandı.

Toplantının açılışında Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah arkadaşlarına saygı duruşu,ardından İstiklal Marşı okunarak başladı.

Toplantı Divan Başkanlığına Vakfımız Mütevelli Heyet Başkan Yardımcısı Sn.Saffet Açıkgöz,oy toplama memurluğuna Sn.Şükrü Yılmaz  tutanak yazmanlığı na ise Sn.Alp Savaşer seçildi.

Açılış konuşmasını Vakıf Başkanımız Sn.Nazım Topal yaptı yaptığı konuşmada;

2016 yılına ilişkin faaliyetler ve vakfın hedefleri doğrultusunda vakfın kuruluşundan bugüne kadar yapmış olduğu hizmetleri anlattı.Marmara Üniversitesinin  üç ayrı fakültede öğrenim yapması nedeniyle yıl içerisinde Üniversite rektörü ve üç fakültenin dekanlıkları ziyaret  edilerek ihtiyacı olan öğrencilere burs verilmesi için görüşmelerde bulunuldu.Vakıf imkanları doğrultusunda öğrencilere burs vermeye devam etmektedir  ’2016 yılında ilave 3 öğrenciye burs verilmiştir toplam 40 öğrenciye burs vermekteyiz’ dedi.

Sayın üyeler vakfımızın kaynağı sizlersiniz ancak sizlerden gelen bağışlar ve desteklerle burs vermek imkanına sahip olacağız üniversitemizin fakültelerinde eğitim vermeye devam ediyoruz Holistik başarı eğitimlerini lokalimiz de her ay düzenli olarak vermekteyiz yine gelir sağlayıcı eğitimlerden fotoğrafçılık kursunu da her ay düzenli yapmaya çalışıyoruz.Vakfımızın bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı yöneticilere ve çalışanlara teşekkür ediyoruz ayrıca Beşiktaş Belediyesine yönlendirdiğimiz üniversitemiz öğrencilerine burs imkanı sağladığı için teşekkür ederiz’ dedi.

Ardından derneğimiz İstanbul Şube Başkanımız  Sn.Bülent Doğu söz alarak  İSTİVAK ile derneğimizin yakın işbirliği içinde olduğunu faaliyetlerin çoğunu birlikte yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz dedi.

Ardından İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F Mezunları Derneği Genel Başkanı Sn.Hikmet Kabuk söz aldı ve derneğimizin çalışmaları vakıf-dernek ayrımı yapılmaksızın hemen her faaliyeti birlikte yapmak üzere çalışıyoruz Ankara da yaptığımız etkinlikler basında yer aldı çok ilgi gördü Lokaldeki çalışmalar ve eğitimler sonucu vakfımıza kaynak sağlamak amaçlı olup önümüzdeki yıllar dada destek vermeye devam edeceğiz.Üniversitemizin fakültelerine devamlı ziyaretler yaparak mezunlarımızın derneğe ve vakfa üye olmalarını,etkinliklerde faal olmalarını sağlamaya çalışıyoruz’ dedi.

Toplantının sonunda ise Marmara Üniversitesi Mezun Dernekleri Fed.Başkanı Sn.Sabri Tümer söz aldı ve 25 sene önce kurulan vakfımızın tarihçesini anlattı,geleceğimiz olan öğrencilere faydalı olmak ve vakfın ana sözleşmesi gereğince eğitimi desteklemek ve öğrencilere burs vermek amacına yönelik çalışmalar yapmak ve yeni üye kaydetmek zorunluluğunu ifade etti.

 

 

 

Etiketler
Benzer Haberler
BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN…. BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN….

Tüm mezun ve mensuplarımızın,öğrencilerimizin,öğretim üyelerimizin kurban bayramını kutlar,sevdikleriyle beraber nice bayramlar dileriz. [...]


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER