İSTANBUL ŞUBE ÇALIŞMA KOMİSYONLARI ÇALIŞTAYI YAPILDI 07.10.2017 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ İSTANBUL ŞUBESİ İSTANBUL ŞUBESİ HABERLERİ İSTANBUL ŞUBE ÇALIŞMA KOMİSYONLARI ÇALIŞTAYI YAPILDI 07.10.2017 12.10.2017 13:43
İSTANBUL ŞUBE ÇALIŞMA KOMİSYONLARI ÇALIŞTAYI YAPILDI 07.10.2017

İSTANBUL ŞUBE ÇALIŞMA KOMİSYONLARI ÇALIŞTAYI YAPILDI 07.10.2017

Derneğimizin İstanbul Şube Çalışma Komisyonları Çalıştayı, 7 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirildi. Dernek lokalinde İstanbul Şube Başkanı Bülent Doğu, İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetim Kurulu ve Yedek Üyeleri ile  Genel Merkez Delegelerinin katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayda, Kurumsal Yönetim Çalışma Komisyonu tarafından hazırlananÇalışma Komisyonları Yönetmeliği komisyonların görüşlerine sunuldu ve Çalışma Komisyonları’nın yeni dönem faaliyet ve çalışmaları belirlendi.

İstanbul Şube Başkanı Bülent Doğu’nun açılış konuşmasıyla başlayan çalıştayda, Derneğimizin kurumsallaşma vizyonu çerçevesinde, komisyonların görev ve faaliyet kapsamı, komisyonların çalışma usulleri görüş ve önerilere sunuldu.

Komisyon çalışmalarının görüş ve önerilere sunulmasının ardından komisyon çalışmalarına geçildi. Komisyon toplantılarında, görev dağılımları yapılarak komisyonun kapsam ve çalışma konuları belirlendi ve yıllık faaliyet takviminin hazırlandı. Çalışma çıktılarının sunumunun ardından, komisyonların çalışmaları İstanbul Şube yönetiminde değerlendirilmek üzere teslim edildi.

Çalıştay sonrasında 2017-2018 çalışma döneminde İstanbul Şube bünyesinde görev yapacak komisyonlar belirlendi.

Etiketler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER