İŞLETME VE SİYASAL BİL.FAK.MEZ.TÖRENİ 17.06.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER İŞLETME VE SİYASAL BİL.FAK.MEZ.TÖRENİ 17.06.2015 02.09.2015 17:58
İŞLETME VE SİYASAL BİL.FAK.MEZ.TÖRENİ 17.06.2015

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME VE SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTELERİ MEZUNİYET TÖRENİ ANADOLUHİSARI STADYUMUNDA 17.06.2015 ÇARŞAMBA  GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 Marmara Üniversitesi İşletme ve Siyasal Bilgiler  Fakülteleri 2014-2015 Eğitim öğretim dönemi Mezuniyet töreni 17 Haziran 2015 Çarşanba günü Anadoluhisarı Stadyumunda yapıldı.Yeni Mezunların aileleri oldukça heyecanlı ve mutlu bir gün geçirdiler.

Derneğimiz adına  Genel Başkan Hikmet KABUK yeni mezunlara hitap ederek derneğimizi tanıtan bir konuşma yaptı,genç mezunları üye olmaya davet etti ve başarılar diledi.

Daha sonra söz alan Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı  Prof.Dr.Recep BOZLAĞAN ve İşletme Fakültesi Dekanı Prof.Dr.A.Ercan GEGEZ yeni mezunlara başarılar dilediler.

Rektörümüz Prof.Dr.M.Emin Arat küsüye gelerek öğrencilere,4 yılı tamamlayarak mezun oldunuz.Yoğun ve keskin bir rekabetin içine girerek başarılı olma mücadelesi vereceksiniz.132 yıllık bir çınar olan Marmara’nın eğitimi bu yarışta sizleri hep bir adım önde tutacaktır dedi.Gerek özel sektörde gerekse kamuda çok önemli görevlere geleceğinize ve başarılı olacağınıza gönülden inanıyorum diyerek sözlerine devam etti.

Yeni çağın gereklerine uygun eğitim verdikleri için Öğretim üyelerine teşekkür eden Rektörümüz,çocuklara eğitim süresince maddi manevi her türlü desteği verdikleri için velileri de kutladı ve genç mezunlara başarı dileyerek sözlerini tamamladı.

Törenin son bölümünde,  okulu birincilikle tamamlayan öğrencilere Dekanımız ve öğretim üyeleri tarafından plaket takdimleri yapıldı.

Derneğimiz tarafından bölüm birincileri için hazırlanan çeşitli armağanları ise Genel Başkanımız Hikmet KABUK tarafından öğrencilere  takdim etti.

 İşletme Fakültesi’ne katkılarından dolayı Dekanımız Prof.Dr. A.Ercan GEGEZ tarafından derneğimize bir plaket verildi.Plaketi Genel Başkan Hikmet kabuk  teslim aldı.

 Ayrılmadan önce yeni mezunlarımızıın tamamına Derneğimiz tarafından geri dönüşümlü kağıt poşetler içerinde;dernek ve Lokal tanıtım broşürü,üyelik formu,kalem,bloknot ve anahtarlık gibi hediyeler verildi.

MEZUNİYET TÖRENİNDEN GÖRÜNTÜLER

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER