İŞLETME FAK.ORYANTASYON 15.09.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER İŞLETME FAK.ORYANTASYON 15.09.2015 19.09.2015 19:15
İŞLETME FAK.ORYANTASYON 15.09.2015

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ  YENİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI DÜZENLEDİ.

  15.09.2015 tarihinde Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Bahçelievler Yerleşkesinde  2015-2016  dönemi için yeni kaydolan öğrencilerine oryantasyon programı düzenlenmiştir.Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanımız Prof.Dr.Nuran Cömert Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Mert Erer,Yrd.Doç.Dr.M. Volkan TÜRKER,Bölüm Başkanları,Erasmus Koordinatörü,Fakülte öğrenci temsilcililerinin ve kulüplerin hazır bulunduğu,bu etkinliğe Genel Başkanımız Hikmet Kabuk katılarak,öğrencilere derneğimiz ve vakfımız ile ilgili sunum ve bilgilendirme yapmış; ülkemizde ister özel sektör olsun ister kamuda olsun tüm yönetim birimlerinde Üniversitemizin mezunlarının bulunduğunu ve çok başarılı olduğunu belirterek yeni öğrencilerimize bu başarıyı daha da ileri getirmeyi tavsiye etmiştir.

Sabah ilk bölümde İngilizce ve Türkçe İşletme bölümü öğrencilerine,öğleden sonraki oturumda ise  Almanca İşletme ve Almanca İşletme İnformatiği öğrencilerine fakültemiz hakkında bilgilendirme yapılmıştır.Bu programda öğrencilere ; Mevzuat bilgileri ,okulun spor olanakları,sosyal ve kültürel faaliyetler,kulüp etkinlikleri,ders geçme ve not alma gibi tüm bilgiler aktarılırken Mezunlar Derneği ve İSTİVAK Vakfı tanıtılmıştır.Derneğimiz oryantasyon programına katılan öğrencilerimiz için üniversitemizin bahçesine stant açarak yeni öğrencilerimize çeşitli armağanlar vermiş ve dernek hakkında tanıtımlarda bulunmuştur.

Oldukça neşeli ve verimli geçen Oryantasyon programı aynı gün tamamlanmıştır.Derneğimizi davet ederek tanıtım olanağı sağlayan Dekanımız Prof.Dr. Nuran Cömert hocamız  başta olmak üzere,Dekan yardımcılarına ,Bölüm Başkanlarına ve  katkıda bulunan tüm öğretim üyeleri ile camiamız mensuplarına teşekkür eder,Başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini temenni ederiz.

ORYANTASYON PROGRAMINDAN GÖRÜNTÜLER

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER