İŞLETME FAK.AÇILIŞ TÖRENİ 14.09.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER İŞLETME FAK.AÇILIŞ TÖRENİ 14.09.2015 19.09.2015 18:30
İŞLETME FAK.AÇILIŞ TÖRENİ 14.09.2015

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNİ 14 EYLÜL 2015 TARİHİNDE DÜZENLENEN AÇILIŞ TÖRENİYLE BAŞLATTI.

 14.09.2015  tarihinde Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Bahçelievler Yerleşkesinde  2015-2016 dönemi açılış töreni düzenlenmiştir.Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanımız Prof.Dr.Nuran Cömert,Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Mert Erer ,Yrd.Doç.Dr.M. Volkan Türker Marmara Üniversitesi Mezun Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sayın Sabri Tümer,Genel Başkanımız Sayın.Hikmet Kabuk,Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Şahan,Önceki Dönem Genel Başkanımız Sayın Saffet Açıkgöz,Yöneticilerimizden Sayın Semiha Sevimsoy derneğimizi temsilen katılmıştır.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan açılış töreninde Dekanımız Sn.Nuran Cömert açılış konuşmasını yapmıştır.Dekanımızdan sonra kürsüye Nihad Sayar Eğitim Vakfı Başkanı Prof.Dr.Cemal İbiş cıkmış ve üniversite ve vakıf hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur.Daha sonra ise Genel Başkanımız Sn.Hikmet Kabuk kürsüye çıkarak Dernek ve Vakfımız hakkında bilgilendirmelerde bulunmuş yeni eğitim döneminde tüm hocalarımız ve öğrencilerimize başarılar dilemiştir.Ardından açılış dersi olarak Prof.Dr.İbrahim Anıl hocamız kürsüye çıkmıştır.

Törende öğrencilere ,Derneğimizin katkılarıyla çeşitli yiyecek içecek ikramlarında bulunulmuştur.

TÖRENDEN GÖRÜNTÜLER

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER