HOLİSTİK BAŞARI EĞİTİMİ 02.04.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER HOLİSTİK BAŞARI EĞİTİMİ 02.04.2016 05.04.2016 11:19
HOLİSTİK BAŞARI EĞİTİMİ 02.04.2016

İSTANBUL YÜKSEK TİCARETLİLER VAKFI (İSTİVAK)  02.04.2016 TARİHİNDE HOLİSTİK BAŞARI EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

İstanbul Yüksek Ticaretliler Vakfı (İSTİVAK) tarafından düzenlenen Holistik Başarı eğitim seminerlerinden ilki 02.04.2016 tarihinde Marmara Lokali’nde gerçekleştirildi.Üyelerimizin ilgi gösterdiği Seminerde Marmara Üniversitesi Mezunlarından Bihin EDİGE  Kişisel Gelişim ve Holistik başarı üzerine sunum yaptı.Ses Sanatçısı ve Müzisyen Ahmet Fazıl AYAN ise Kalbin Sesi Tura Dinletisi gerçekleştirdi.

BİHİN EDİGE HAKKINDA

Adana doğumluyum,  İlkokulu Adana’da okuduktan sonra, ortaokul ve liseye İstanbul’da Kültür Kolejinde devam edip, yüksek öğrenimimi Marmara Üniversitesi İİBF Fakültesi İktisat bölümünde tamamladım. Çalışma hayatıma özel firmaların satış ve pazarlama departmanlarında başladıktan sonra uluslararası bir firmanın Halkla İlişkiler, Reklam ve Satış bölümlerinin bağlı olduğu üst düzey yöneticiliğini 10 sene yürüttüm. Daha sonra Halkla İlişkiler, Reklam ve Organizasyon ile ilgili kendi firmamı açarak  bu seneler içerisinde aldığım eğitimler ve yaptığım araştırmalar ile ilgili olarak kişisel gelişim seminerleri vermeye ve kitap yazmaya başladım.

Kişisel gelişim üzerine bir çok  konferans verdim,  bu süreç içerisinde çeşitli televizyon programları gerçekleştirdim. Karadeniz TV’de “Kısır Döngü” isimli programı hazırlayıp sunmaktayım. Aynı zamanda çeşitli vakıflarda da aktif görevlerim bulunmaktadır.  Halen TOVAK (Toplum Hizmetleri Vakfı) Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekteyim.Evliyim ve 2 çocuk sahibiyim.

AHMET FAZIL AYAN HAKKINDA

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İZMİR DEVLET KONSERVATUARI ŞAN OPERA SES EĞİTİMİ MEZUNU KÜLTÜR BAKANLIĞI DEVLET KOROSU SES SANATÇISI

Sanatçı Kültür Bakanlığı İstanbul Devlet THM Korosu ile:‘’Harman’’,’’Abdallarımız’’,’’Çanakkale Zaferi’’,’’Ulu Ozanlar’’,’’KARACAOĞLAN-YUNUS EMRE-PİR SULTAN’’gibi birçok projede Korist ve Solist olarak başarıyla yer aldı.

Muammer SUN ‘’Kurtuluş Film Müziği’’, C. ORFF ‘’Carmina Burana’’, W.A. MOZART ‘’Requiem’ , M.TUFAN ‘’Çanakkale Oratoryosu’’, Ç.IŞIKÖZLÜ-‘’Türk Ordu Senfonisi’’, Fazıl SAY ‘’Nazım Oratoryosu’’ ve ‘’Metin Altıok Ağıtı’’ ,’’Kadına karşı şiddete son’’ Ulusal Kampanyası çerçevesinde ‘’Kadınlarımız ve Türküler’’, Karman İNCE ‘nin ‘’Galatasaray Senfonisi’’(Dünya Premiyeri) eserlerinin CD, Fazıl SAY ‘ın ‘’NAZIM’’ adlı eserinin DVD kayıtlarında büyük bir onurla görevini yerine getirmiştir.

Ayrıca; 2000-2002 Yılları arasında Kültür Bakanlığı Ankara Devlet Çok Sesli Gençlik korosunda ses eğitimi dersleri, 2000-2006 Yılları arasında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya fakültesi Tiyatro Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak bireysel ve toplu ses eğitimi dersleri verdi. 500 den fazla, Ülkemizde ve Dünyada Başarıyla görev yapan Sanatçı, Öğretim Üyesi, Müzisyen, Öğretmen yetiştirdi. Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’nin düzenlediği Yunus Emre Şiirlerini Besteleme Yarışmasında ödül aldı ve albüm yapıldı.

THETA HEALING DNA Eğitmeni olan sanatçı, 1990 yılından beri yaptığı spiritüel çalışmaları Özgün Müziği ile birleştirerek ”VAROLUŞ SENFONİSİ – KALBİNSESİ TURA” Müzik Albümünü gerçekleştirdi. MÜZİSYEN, BESTECİ, ARANJÖR, SÖZ YAZARI, SES SANATÇISI, SES EĞİTMENİ (ŞAN) kimlikleri olan sanatçı’nın Müzik Albümü, ”VAROLUŞ SENFONİSİ – KALBİNSESİ TURA” DNR-MÜZİK Marketlerindedir….

ETKİNLİKTEN  KARELER…

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER