GENÇ ÜYELERİMİZLE KAHVALTI 06.03.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER GENÇ ÜYELERİMİZLE KAHVALTI 06.03.2016 09.03.2016 14:39
GENÇ ÜYELERİMİZLE KAHVALTI 06.03.2016

Genç Mezunlarımız 06.03.2016 Tarihinde Marmara Lokali’nde Bir Araya Geldiler.

06.03.2016 tarihinde Beyoğlu’ndaki Marmara Lokal’de düzenlenen kahvaltılı organizasyonda İİBF,İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi ve Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden 2005 yılı sonrasında mezun olan eski öğrenciler bir araya geldi.

Genç Mezunlarımızı buluşturan kahvaltılı toplantıda; İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz yaptığı açılış konuşmasında dernek faaliyetlerini anlattı ve genç üyelerimizi yönetimlerde görev almaya davet etti. Daha sonra Genel Başkan Hikmet Kabuk söz alarak sosyal ilişki ağını geliştirmekte oldukça yararlı olan derneğimizin Eğitim faaliyetleri üzerinde durdu.

Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şahan’ın moderatörlüğünde   katılımcılara tek tek söz verilmeye başlandı.Bu sayede bir çok arkadaşımız görüşlerini ifade etme olanağı buldular.Konuşmalarında Dernek ile tanışmalarını ve önerilerini öne çıkarırlarken, yenileşmenin,gelişmenin önemi üzerinde de durdular.

Etkinliğin düzenlenmesinde görev alan eski Yönetim Kurulu üyelerimizden,Mustafa Sadıker de yaptığı kısa konuşmada gençler ile yakınlaşmanın camiamız için yararlı olacağını ifade etti.

Kahvaltılı buluşmaya Marmara Üniversitesi Kurumsal İlişkiler Koordinatörü  Doç.Dr.Şaziye Abdurrahmanoğlu ekibiyle katılarak,Lokalin ve Derneğin  tanıtımı için çekimler yaptı.Ayrıca mezunlarımıza da bir konuşma yaparak Marmaralı kimliğinin önemli olduğunu,okulumuzun her geçen yıl daha ileriye gittiğini belirtti.

İstanbul Şubesi Başkan yardımcısı Nurper Bozok,Yönetim Kurullarımızdan Özkan Erserim,Ali Aytaç,Gamze Gökduman,Semiha Sevimsoy,Canan İskit,Hasan Ayayadın,İstivak Vakfı’ndan Birtan Durmaz da etkinliğe katılarak gençlerimizle özel olarak ilgilendiler ve sohbet imkanı yarattılar.

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER