FETHİ HİNGİNAR (Üye Ziyareti) 24.12.2013 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ İSTANBUL ŞUBESİ İSTANBUL ŞUBESİ HABERLERİ FETHİ HİNGİNAR (Üye Ziyareti) 24.12.2013 24.12.2013 23:44
FETHİ HİNGİNAR (Üye Ziyareti) 24.12.2013

TÜRK YTONG SANAYİ VE TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINI YÜRÜTEN ÇEVRECİ ÜYEMİZ FETHİ HİNGİNAR’I ZİYARET ETTİK…

Okulumuz mezunlarından ve üyemiz Fethi Hinginar, 1946 İstanbul doğumludur. Ytong ailesine 1979 yılında katıldı. 1990-2004 yılları arasında Genel Müdür, daha sonra Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi olarak görev yaptı. Nisan 2012’den itibaren Yönetim Kurulu Başkanıdır. Aynı zamanda Gaziantep Ytong Yönetim Kurulu Başkan Vekilidir.Kendisinden Sektörün duayenlerinden birisi olarak,inşaat sektöründeki görüşlerini ve büyümeye olan etkilerini dinledik.Fethi Hinginar ‘a teşekkür ederiz.

Günümüzde, Tüm ürünlerde ekoloji-çevre duyarlılığı önemini korumakta ve ilk sıralarda yer almaktadır. Bu açıdanTürk  Ytong’dan biraz söz edelim.

YTONG, tamamen doğal hammaddelerden ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde üretilir, kolayca ve neredeyse firesiz   bir şekilde uygulanabilir. YTONG’dan inşa edilen binalarda ısınmak için az enerji tüketilir, bu da CO2 emisyonlarını azaltır. YTONG aynı zamanda kolayca yeniden değerlendirilebilen bir inşaat malzemesidir.Tüm bu nedenlerden dolayı,   YTONG kullanma kararının çevremize karşı büyük bir sorumluluk olduğundan bahsetmekte fayda vardı.

“Çevresel Ürün Deklarasyonu” ile Ytong,Türkiye’de ürünlerine “Çevre Etiketi” alan ilk kuruluş olma özelliği taşımaktadır.

Ziyareti Derneğimiz Genel Başkanı Saffet AÇIKGÖZ,Genel Başkan Yardımcısı Nuri Usanmaz ve İst.Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ birlikte gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER