DERNEĞİMİZİN EŞGÜDÜM TOPLANTISI ANKARADA YAPILDI | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ ANKARA ŞUBESİ ANKARA ŞUBESİ HABERLERİ DERNEĞİMİZİN EŞGÜDÜM TOPLANTISI ANKARADA YAPILDI 07.11.2016 14:20
DERNEĞİMİZİN EŞGÜDÜM TOPLANTISI ANKARADA YAPILDI

Derneğimiz Eşgüdüm Toplantısı Ankara’da Yapıldı

Derneğimizin 2016 yılı Olağan EşGüdüm Toplantısı,  5 Kasım 2016 Cumartesi  günü Genel Merkez, İstanbul, Ankara, Giresun Şubeleri ile İSTİVAK Vakfı yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Ankara Kızılay’da bulunan Yüksek Ticaretliler Sarayı’nda gerçekleşen toplantıya, Dernek Başkanımız Genel Başkanı  Hikmet Kabuk, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, İSTİVAK Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Topal ve vakıf yöneticileri, İstanbul, Ankara, Giresun Şube Başkanları Bülent Doğu, Davut Özdemir,  M. Talip Gülen ve şube yöneticileri katıldılar. Toplantı öncesinde Yüksek Ticaretliler Sarayı’nda  Dernek üyelerimiz ve tüm sanatseverlere hizmet vermek amacıyla kurulan Güzel Sanatlar Galerisi’nin açılış kokteyli yapıldı. Birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından 13.30’da başlayan eşgüdüm toplantısı 18.30’a kadar sürdü.

Toplantı, Hikmet Kabuk yönetiminde geçmiş dönem çalışmalarının değerlendirilmesi gündemiyle açıldı. İstanbul, Ankara ve Giresun Şube Başkanları ve İSTİVAK Başkanı tarafından yapılan konuşmalarda, bugüne kadar yapılan çalışmalarına yönelik değerlendirmeler yapılarak, ileriye dönük planlanan proje ve etkinlikler hakkında bilgi verildi. Şube Komisyon Başkanları’nın da söz aldığı toplantıda, komisyonların görev ve sorunluluk alanları ile ilgili sunumlar yapılarak,  yürütülen  çalışmalar ve  gelecek projeler hakkında aydınlatıcı bilgiler verildi. Tüm katılımcıların yoğun ilgisi ve değerli katkıları ile  Yüksek Ticaret camiası açısından son derece verimli geçen toplantı, katılımcıların Dernek Lokali’nde  birlikte yedikleri akşam yemeği ile tamamlandı.

 

Etiketler
Benzer Haberler
18 OCAK 2020 YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU 18 OCAK 2020 YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU

OKULUMUZUN 137. DERNEĞİMİZİN 84.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ BALOSU TAKSİM SOFİTEL OTEL’DE DÜZENLENDİ. GECENİN SUNUMUNU [...]


Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER