CV HAZIRLAMA MÜLAKAT TEKNİKLERİ 19.04.2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa EĞİTİM CV HAZIRLAMA MÜLAKAT TEKNİKLERİ 19.04.2016 17.04.2016 21:10
CV HAZIRLAMA MÜLAKAT TEKNİKLERİ 19.04.2016

DERNEĞİMİZ VE PWC İŞBİRLİĞİ İLE ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK “CV HAZIRLAMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ ” EĞİTİMİ VERİLDİ.

İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İİBF Mezunlar Derneği İstanbul Şubesi, PWC(PricewaterhouseCoopers)  işbirliği ile son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlarımıza yönelik ” CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri” konulu bir eğitim gerçekleştirildi.Etkinlik  19 Nisan  2016 tarihinde, Saat: 14.00 ile 17.00 arasında  Marmara Lokalinde gerçekleştirildi.

PWC İnsan Kaynakları uzmanı Ceylin DURUBAL detaylı ve açıklamalı anlatımıyla öğrenci arkadaşlarımızın tüm sorularına açıklıkla yanıt vererek başarılı bir sunum  daha gerçekleştirdi.

Derneğimiz İstanbul Şube Başkanı Hayrettin Eryılmaz,bu çalışmanın hayata hazırlık aşamasında olan öğrenci arkadaşlarımız için oldukça yararlı olacağını ifade ederek,eğitime yoğun ilgi gösteren,Marmara Üniversitesi  Siyasal,İşletme ve İktisat Fakültesi öğrencileri ile PWC yetkililerine teşekkür etti.

Etkinliği planlayan Eğitim komisyonu başkanımız Sevcan DURUKANOĞLU da öğrencilere kısa bir konuşma yaparak CV Doldurma ve Mülakat teknikleri konusunda açıklamalarda bulundu.

Eğitim Sonrası öğrencilerimize katılım belgeleri İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ, Yönetim Kurulu üyesi ve Eğitim Komisyonu Başkanı Sevcan DURUKANOĞLU,İstivak Yönetim Kurulu Başkanı Nazım TOPAL,Yönetim Kurulu üyesi Birtan DURMAZ,Genel Merkez yönetim kurulu üyesi Hasan AYAYDIN,PWC uzmanı Ceylin DURUBAL tarafından takdim edildi.


 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER