CONGRECONOMICS 12-13 MAYIS 2016 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER CONGRECONOMICS 12-13 MAYIS 2016 12.05.2016 21:15
CONGRECONOMICS 12-13 MAYIS 2016

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ CONGRECONOMICS 2.İKTİSADİ BİLİMLER ZİRVESİ 12-13 MAYIS TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Kongre İktisat fakültesi Öğrenci  Konseyi Başkanı Burak Cebecioğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Derneğimiz adına konuşan önceki dönem Başkanı Hayrettin Eryılmaz,Yeni başkanımız Bülent Doğu’yu Öğrenciler,Dekanımız ve Öğretim Üyelerimiz ile tanıştırdı.Başkan Bülent Doğu söz alarak öğrencilerimize hitap etti.Daha sonra kürsüye gelen Dekanımız Prof.Dr.Şahamet Bülbül  2.İktisadi İlimler Zirvesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.Bu yıl 136 gibi rekor düzeyde başvurudan yaklaşık 62 tanesinin Değerlendirmeye alındığını ve Türkiye’den ve Yurtdışından bir çok üniversite öğrencisinin katılımda bulunduğunu ifade etti.
Önceki Dönem Başkan yardımcısı Nurper Bozok ile Yönetim Kurulu üyelerimiz Ömer Faruk Gürpınar ve Bayram Erat da törende hazır bulundu.Üniversitemizi ise Rektörlük Sekreteri Doç.Dr. Mehmet Ersoy temsil etti.

Moderatörlüğünü MÜSEM Müdürü Prof.Dr.Ahmet Yılmaz’ın yaptığı açılış oturumunun konusu  Bankacılık ve Para Piyasaları üzerine programlanmıştı.Bu bölümde Kocaeli Üniversitesi’nden Shanik Guliev,Uludağ Üniversitesi’nden Anıl Özdemir ve Aylin Ateş,Yıdız teknik Üniversitesi’nden Yasin Enes Aksu bildiri sundular.

Bildiri sunumları 12-13 Mayıs 2016 tarihlerinde üç ayrı salonda devam etti ve tüm bildiri sahiplerine katılım belgesi takdim edildi.Son oturumda Universitat Pompeu Fabra’dan Özlem özaltın ve Christopher Williams “Emotional desicion making under certanity” , University of  Warwick’ten Elçin Tüzel “Detecting food deserts:case study in coventry and Warwichkshire”  başlıkları bildirilerini sundular.

Kapanışta düzenlenen törenle lisan ve lisanüstü öğrencilerden  dereceye girenlere ödül ve plaket takdim edildi.Ayrıca Derneğimize  ve Nurper Bozok’a desteklerinden dolayı plaket verildi.Kapanışa Derneğimizi temsilen  Hayrettin Eryılmaz,Nurper Bozok ve Ömer Faruk Gürpınar katıldılar.

Derneğimiz ,İSTİVAK Vakfı  ve İstanbul Şubesi ile  önceki dönem Başkan Yardımcısı Nurper BOZOK  etkinliğe sponsor olarak destek verdi.

Kongreyi planlayan,oganize eden Yürütme Kurulu üyelerini,Okul ve bölüm temsilcilerini,Dekanımız ve yardımcılarını,öğretim üyelerimizi,Seçici kurul üyelerini tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

2.İKTİSADİ BİLİMLER ZİRVESİ RESİMLERİ

 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER