BANKACILIK VE DENETİM ZİRVESİ İKTİSAT KULÜBÜ 24-25 KASIM 2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ETKİNLİKLER BANKACILIK VE DENETİM ZİRVESİ İKTİSAT KULÜBÜ 24-25 KASIM 2015 30.11.2015 17:16
BANKACILIK VE DENETİM ZİRVESİ İKTİSAT KULÜBÜ 24-25 KASIM 2015

MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT KULÜBÜ BANKACILIK VE DENETİM ZİRVESİ ( BANKING & AUDITING SUMMIT’15) ETKİNLİĞİ 24-25 KASIM TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Gençlerin firmalar ile düetinde ilk adımı atmalarına yardımcı olmayı kendine misyon edinen BANKING & AUDITING SUMMIT’15 bu sene 24-25 KASIM tarihinde Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü İbrahim Üzümcü Konferans Salonu’nda yapıldı.

Zirveye davetli olarak katılan Derneğimiz İstanbul Şubesi Başkanı Hayrettin ERYILMAZ  Zirvenin açılışında bir konuşma yaparak,Derneğimizi ve faaliyetlerini öğrencilerimize tanıttı .İktisat kulübü Yöneticileri ve katılımcılara teşekkür ederek düzenledikleri bu etkinlik için kutladı.İktisat Kulübü Başkanı Derneğimizin katkıları dolayısıyla Başkanımıza bir plaket takdim etti.

Bankacılık ve Denetim denilince ilk akla gelen organizasyon olan BANKING & AUDITING SUMMIT genç kuşağı Türkiye’nin lider firmaları ile buluşturdu. Bankacılık ve Denetim Zirvesi’nin temeli 2010 yılından bu yana yapılan SEKTÖR GÜNLERİ ‘ne dayanır.

Bankacılık ve Denetim Sektörünün önde gelenleri ile genç katılımcılarının buluşacağı, bilinçlendirme ve bilgilendirme faaliyetlerinin de yer aldığı nitelikli eleman teminine yönelik düzenlenen BANKING & AUDITING SUMMIT’15 de ülkemizin büyük ölçekteki kurum ve kuruluşları gençlere istihdam sağlamak amacıyla bir araya geldi. Zirve adaylara ezberbozan bakış açıları katarak, firmaların üst düzey yöneticilerinden kurumlar ile birlikte birbirlerini nasıl ileri götürebileceklerinin ipuçlarını anlattılar.

Zirvede çalışma hayatına yeni girmeye hazırlanan ya da henüz çok deneyimi olmayan adaylara, firmalar kendilerini doğrudan tanıtabilme imkanına sahip oldu. Böylece kurumlar kalifiye isgücüne değişen iş dünyasında hızlıca ulaşabilecektir. Genç iş gücünü doğru kariyer adımlarına yönlendirerek, firmaları doğru adaylarla buluşturmak hedeflenmiştir.

BANKACILIK VE DENETİM ZİRVESİNDEN KARELER

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER