BAHATTİN DURMUŞ (Üye Ziyareti) 19.12.2013 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ İSTANBUL ŞUBESİ İSTANBUL ŞUBESİ HABERLERİ BAHATTİN DURMUŞ (Üye Ziyareti) 19.12.2013 23.12.2013 23:33
BAHATTİN DURMUŞ (Üye Ziyareti) 19.12.2013

MEZUNUMUZ VE ÜYEMİZ BAHATTİN DURMUŞ’U KURUCUSU VE MÜTEVELLİ HEYETİ BAŞKANI OLDUĞU  “ KAVRAM MESLEK YÜKSEK OKULU‘NDA OFİSİNDE ZİYARET ETTİK.

Bahatin DURMUŞ 1 MAYIS 1953 tarihinde doğmuştur. İstanbul İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun oldu. Sayın Durmuş’u İstanbul Esentepe’de bulunan ve Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu Kavram Meslek Yüksek okulundaki ofisinde 19 Aralık 2013 Perşembe günü ziyaret ettik.Okuldan mezun olduğundan beri Derneğimiz üyesi olan ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Durmuş, bizleri herzmanki güler yüzlü ve samimi tavrıyla karşıladı. 40 yıldır Eğitim sektörünün içinde ve mesleğin duayenlerinden birisi olarak özellikle meslek seçimi,okul sonrası iş olanaklarının sağlanması modern ve çağdaş eğitim konularında görüşlerini dinledik.. Sayın Durmuş’a Üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına Tüm Kavram Eğitim Kurumlarında sağladığı % 25 özel indirim için  Derneğimiz adına teşekkür ettik.Ziyareti Derneğimiz Genel Başkanı Saffet AÇIKGÖZ,Yönetim Kurulu üyeleri Hikmet KABUK,Semiha SEVİMSOY ve İst.Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ birlikte gerçekleştirdi.

Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER