ANKARA ŞUBESİ YÜK.TİC.BALOSU 24.01.2015 | MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL)
MARMARA ÜNİVERSİTESİ İİBF MEZUNLAR DERNEĞİ (İŞLETME-İKTİSAT-SİYASAL) Hoşgeldiniz.. Bugün


Ana Sayfa ŞUBELERİMİZ ANKARA ŞUBESİ ANKARA ŞUBESİ HABERLERİ ANKARA ŞUBESİ YÜK.TİC.BALOSU 24.01.2015 09.01.2015 01:16
ANKARA ŞUBESİ YÜK.TİC.BALOSU 24.01.2015

ANKARA ŞUBESİ YÜKSEK TİCARETLİLER BALOSU 24 OCAK 2015 CUMARTESİ GÜNÜ BEST OTELDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Marmara Üniversitesinin 132′inci, İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Mezunları Derneği’nin 79‘uncu kuruluş yıldönümü 24 Ocak 2015 tarihinde Ankara Best Otel’de  “132. YIL GELENEKSEL KURULUŞ YILDÖNÜMÜ BALOSU” ile kutlandı.

Derneğimiz Genel Başkanı Hikmet KABUK, İstanbul Şubesi Başkanı Hayrettin ERYILMAZ ile TÜRMOB Genel Sekreteri Yücel AKDEMİR, TÜRMOB Denetim Kurulu Başkanı Nazım ANIL, TÜRMOB Denetim Kurulu Üyesi Mehmet EREN, Bilirkişiler ve Hakemler Derneği Genel Başkanı Atilla İNAN, A.S.M.M.M.O. Yöneticileri, Mali Müşavirler Denetçiler Eğitim Derneği Yöneticileri,  Atatürkçü Düşünce Derneği Çankaya Şb. Başkanı, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Derneğimiz Onur Üyesi Prof.Dr.Aziz KONUKMAN, ın da bulunduğu baloya, çok sayıda mezun ve konuğumuz katılmışlardır.

Ankara Şubesi Başkanı Davut ÖZDEMİR açılış konuşmasıyla başlayan Balo’da, sırasıyla İstanbul Şube Başkanı Hayrettin ERYILMAZ, Türmob Genel Sekreteri Yücel AKDEMİR ve Derneğimiz Genel Başkanı Hikmet KABUK günün anlamını ifade etmek üzere katılımcılara hitap ettiler.

Baloda, Mezuniyetlerinin 60. Yılını dolduran üyelerimiz Suat ÇETİN ve Ayhan ARSLANOĞLU,na birer plaket takdim edilmiş olup,  plaketleri geceye konuğumuz olarak katılan Fakültemiz öğrencileri sunmuşlardır.

 Bu anlamlı gecede üye ve konuklarımız oldukça eğlenme ve sohbet etme imkanı bulmuşlardır.


 

 

Benzer Haberler
Yorum Yap

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Anket

Web Sitemiz Nasıl Olmuş?

View Results

Loading ... Loading ...

ISTANBUL için Hava Durumu
ISTANBUL

MAKALELER

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN

VERGİ DAVALARI RIZA BEYAZDUMAN ŞUBAT YAZISI

PROJE YÖNETİMİ – Miray KaymakçıLİNKLER

İSTİVAK - İSMMMO - TÜRMOB - MARMARA ÜNİVERSİTESİ - İŞLETME FAKÜLTESİ - İKTİSAT FAKÜLTESİ - SİYASAL BİLGİLER İKTİSADİ DAYANIŞMA -DERNEK LOKALİ (LOKAL PERA)


DESTEKLEYENLER

DESTEKLEYENLER